VEŘEJNOST

[KURZY A SEMINÁŘE]


Staňte se bojovníkem připraveným na realitu. Trénujte s námi řešení nejhorších situací, které vás mohou potkat a naučte se je řešit díky jedinému komplexnímu systému reálné sebeobrany na světě.
Nejlépe toho dosáhnete při pravidelném cvičení v našich klubech sebeobrany, kam budete chodit dlouhodobě a neustále růst.

Pokud se chcete rychle naučit základy přežití, sebeobrany a první pomoci, doporučujeme semináře, ze kterých po prvním dni odcházíte s jasným návodem a postupem, který násobně zvyšuje Vaše šance na ulici. 


SEBEOBRANA S TELESKOPICKÝM OBUŠKEM 

Šetři ruku, použij teleskop. Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici. Bezesporu patří k nejlepším zbraním na sebeobranu. Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Ale jako každou zbraň je však potřeba jej umět ovládat. Naučíme Vás to rychle a efektivně. 

2.200 Kč | 7 HODIN

SEBEOBRANA SE
STŘELNOU ZBRANÍ 

Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Chcete si být jistí, že ji zvládnete použít správně, neublížíte nezúčastněným a nebude vás to stát vězení?

Pokud ji chcete umět včas vyndat, mít jistotu, že si ji nenecháte nikým vzít, dokážete s ní vyřešit i několik útočníků a nezaskočí vás závada – pak určitě musíte absolvovat náš výcvik!

2.500 Kč | 7 HODIN

MINIKURZY

VYZKOUŠEJTE SI, ŽE CHCETE TRÉNOVAT PRÁVĚ S NÁMI

Malý kurz sebeobrany – s velkým dopadem na váš život!
Ukážeme vám, že nepotřebujete trénovat roky, abyste se dokázali bránit, zároveň ale zažijete, jak náročné může být zvládnout napadení na ulici, bránit sebe, případně druhé. Poznáte systém SORUDO, díky kterému dokážete řešit i zdánlivě neřešitelné situace a už po pouhých dvou hodinách odejdete připravenější než jste přišli.  Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

600 Kč | 2h

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte, že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

600 Kč | 2h

SEMINÁŘE

NAUČTE SE BRÁNIT SE RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Proč se bránit holýma rukama?
Někdy to nejde jinak, situace je natolik rychlá, že nestihnete nic vzít do ruky. Ale jakmile si uděláte trochu prostoru je nesmysl bránit se beze zbraně, zvlášť když je kolem tolik věcí, které vám mohou pomoci.

Naučíme vás používat desítky předmětů, které jsou denně kolem vás k sebeobraně.

2500 Kč | 1x 7

Věříme že dokážeme naučit se bránit téměř každého. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme Vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

1 Kč | 1 x 7h

Sama, přesto v bezpečí
Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí a každá pátá byla znásilněná. Co s tím?
Na tomto kurzu se naučíte, jak nebezpečí předcházet, jak se mu chytře vyhnout a jak se bránit pokud je to nutné. Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

3600 Kč | 2 x 7h

Probuď v sobě bojovníka
Co uděláte s opilcem kopajícím do Vašeho auta? Jak se zachováte, když Vás útočník ohrožuje nožem? Nebo jste se dostal do konfliktu s více útočníky najednou. Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? Jak se konfliktu vyhnout? A jak se ubránit, pokud se boji vyhnout nejde?  Třídenní trénink sebeobrany – účinná dávka odvahy, sebevědomí a schopností se systémem SORUDO. 

5500,- | 3 x 7h

Bojová první pomoc

Pokud už nějakou dobu trénujete sebeobranu a trénujete ji reálně, tak víte že v mnoha situacích se nevyhnete zranění. Jste dobří pokud jste se dokázali ubránit, ale co dělat teď.

Pojďte se s námi naučit jak řešit akutní zranění, která mohou nastat v rámci sebeobraných situací, pořezání, průstřely a další. 
Vše v kontextu nejčastějších zranění na ulici. 

2200 Kč | 1 x 7

Každý rodič, ale i každý dospělý se chce být schopný v kritické situaci postarat o ty nejmenší. V našem online kurzu Vás připravíme na nejčastější situace, které mohou ohrozit život Vašeho potomka. Připravili jsme pro Vás celou řadu cvičení, které můžete vyzkoušet sami, přímo s dítětem, nebo s vybavením, které máte doma, nebo v autolékárničce. 

999 Kč | 5h

Nůž je jednoznačně to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené. Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

2200 Kč | 1 x 7

Tento kurz slouží k přerodu bojovníka v profesionála. V tomto kurzu Vás nebudeme učit techniku, předpokládáme totiž, že pokud se chcete živit jako instruktor sebeobrany, již máte techniku na dostatečně vysoké úrovni. Zároveň Vás nechceme přesvědčovat o tom, jaké techniky fungují a jaké ne – to už sami víte. My Vám chceme nabídnout něco zcela jiného – možnost opravdu se živit tím co Vás baví.

35000 Kč |141 h

Přežijí autonehodu – díky Tobě! Je jedno, zda dobře řídíte, autonehodu pravděpodobně za život potkáme všichni.
Naučte se jednat v situaci, kdy rozhodují vteřiny.  Nezáleží pouze na tom jestli umíte perfektně poskytovat první pomoc.  Zvládnete před tím zabezpečit místo nehody nebo ošetřit zraněné? Protože za pár minut už může být pozdě a navždy. 

2200 Kč | 1x 7

Máte dotazy ohledně seminářů, nebo si nevíte rady s uplatněním vašich poukazů?  Koukněte se na Často kladené dotazy, kde najdete odpovědi na vše, co Vás zajímá! 🙂

NEJBLIŽSÍ TERMÍNY

No actions available in this moment.

NENAŠLI JSTE KURZ VE VAŠEM MĚSTĚ?

Aktuálně pravidelně pořádáme semináře pouze v Hradci Králové, Praze a Brně a další připravujeme. Ale hrdinové by měli být všude. Hledáme na to dostatek výjimečných lektorů, kteří nám s tím pomohou.