KURZY PRO VEŘEJNOST

Staňte se bojovníkem připraveným na realitu. Trénujte s námi řešení nejhorších situací, které vás mohou potkat, a naučte se je řešit díky jedinému komplexnímu systému reálné sebeobrany na světě.
Nejlépe toho dosáhnete při pravidelném cvičení v našich klubech sebeobrany, kam budete chodit dlouhodobě a neustále růst.

Pokud se chcete rychle naučit základy přežití, sebeobrany a první pomoci, doporučujeme semináře, ze kterých po prvním dni odcházíte s jasným návodem a postupem, který násobně zvyšuje vaše šance na ulici. 

NEJBLIŽSÍ TERMÍNY

2707

2 denní kurz pro ženy BRNO

27.7. 2024 10:0027.7.-28.7. BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 3600 kč
2707

Minikurz sebeobrany pro muže - BRNO

27.7. 2024 17:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz
2707

Minikurz sebeobrany pro ženy - BRNO

27.7. 2024 17:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz
1708

Sebeobrana s teleskopem lvl. 2 BRNO

17.8. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 2200 kč
1708

Sebeobrana s teleskopem lvl. 2 BRNO

17.8. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 2200 kč
1808
2408

SEBEOBRANA SE STŘELNOU ZBRANÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

24.8. 2024 - 24.8. 2024Hradec Králové
2508

MINIKURZY

VYZKOUŠEJTE SI, ŽE CHCETE TRÉNOVAT PRÁVĚ S NÁMI

Malý kurz sebeobrany – s velkým dopadem na váš život!
Ukážeme vám, že nepotřebujete trénovat roky, abyste se dokázali bránit, zároveň ale zažijete, jak náročné může být zvládnout napadení na ulici, bránit sebe, případně druhé. Poznáte systém SORUDO, díky kterému dokážete řešit i zdánlivě neřešitelné situace a už po pouhých dvou hodinách odejdete připravenější než jste přišli.  Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

600 Kč | 2h

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře, a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

600 Kč | 2h

SEMINÁŘE

NAUČTE SE BRÁNIT SE RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Šetři ruku, použij teleskop
Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici. Bezesporu patří k nejlepším zbraním na sebeobranu. Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Ale jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Naučíme Vás to rychle a efektivně. 

2000,- |1 x 7h 

Improvizace v sebeobraně

Proč se bránit holýma rukama?
Někdy to nejde jinak, situace je natolik rychlá, že nestihnete nic vzít do ruky. Ale jakmile si uděláte trochu prostoru je nesmysl bránit se beze zbraně, zvlášť když je kolem tolik věcí, které vám mohou pomoci.

Naučíme vás používat desítky předmětů, které jsou denně kolem vás k sebeobraně.

2200 Kč | 7h (1 den)

Přežijí autonehodu – díky Tobě! Je jedno, zda dobře řídíte autonehodu pravděpodobně za život potkáme všichni.
Naučte se jednat v situaci, kdy rozhodují vteřiny.  Nezáleží pouze na tom jestli umíte perfektně poskytovat první pomoc.  Zvládnete před tím zabezpečit místo nehody, nebo roztříit zraněné? Protože za pár minut už může být pozdě a navždy. 

2200 Kč | 7h (1 den)

Věříme že dokážeme naučit se bránit téměř každého. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme Vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

1,-Kč | 1 x 7h

Probuď v sobě bojovníka
Co uděláte s opilcem kopajícím do Vašeho auta? Jak se zachováte, když Vás útočník ohrožuje nožem? Nebo jste se dostal do konfliktu s více útočníky najednou. Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? Jak se konfliktu vyhnout? A jak se ubránit, pokud se boji vyhnout nejde?  Třídenní trénink sebeobrany – účinná dávka odvahy, sebevědomí a schopností se systémem SORUDO. 

5500,- | 3 x 7h

Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Chcete si být jistí, že ji zvládnete použít správně, neublížíte ne-zúčastněným a nebude vás to stát vězení? Pokud ji chcete umět včas vyndat, mít jistotu, že si ji nenecháte nikým vzít, dokážete s ní vyřešit i několik útočníků a nezaskočí vás závada – pak určitě musíte absolvovat náš výcvik!

2095,- | 1 x 7h

Bojová první pomoc

Pokud už nějakou dobu trénujete sebeobranu a trénujete ji reálně, tak víte že v mnoha situacích se nevyhnete zranění. Jste dobří pokud jste se dokázali ubránit, ale co dělat teď.

Pojďte se s námi naučit jak řešit akutní zranění, která mohou nastat v rámci sebeobraných situací, pořezání, průstřely a další. 
Vše v kontextu nejčastějších zranění na ulici. 

2200 Kč | 7h (1 den)

Jak zareagovat v situaci, ve které se vážně zraní dítě? Rychlá reakce a správný postup dokáží zachránit životy i těch nejmenších. Naučte se na kurzu od SORUDO, jak nikdy neselhat!  Vaše ratolesti jsou ten nejcennější dar, který bráníte před každým nebezpečím. Víte ale, jak se zachovat ve chvíli, kdy je každá vteřina důležitá?

999,- | 1 x 5h

Sama, přesto v bezpečí
Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí a každá pátá byla znásilněná. Co s tím?
Na tomto kurzu se naučíte, jak nebezpečí předcházet, jak se mu chytře vyhnout a jak se bránit pokud je to nutné. Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

3600,- | 2 x 7h

Nůž je jednoznačně, to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené. Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

2095 Kč | 7h (1 den)

Tento kurz slouží k přerodu bojovníka v profesionála. V tomto kurzu Vás nebudeme učit techniku, předpokládáme totiž, že pokud se chcete živit jako instruktor sebeobrany, již máte techniku na dostatečně vysoké úrovni. Zároveň Vás nechceme přesvědčovat o tom, jaké techniky fungují a jaké ne – to už sami víte. My Vám chceme nabídnout něco zcela jiného – možnost opravdu se živit tím co Vás baví.

35000,- |141 h

KLUBY

TRÉNUJTE S NÁMI PRAVIDELNĚ 

Věříme, že se každý může stát bojovníkem a moderním rytířem, umět zasáhnout v krizové situaci a dokázat ochránit sebe i své blízké. Víme, že k tomu, abyste si mohli být jistí, že zvládnete i ty nejnebezpečnější situace, kdy jde o život Vám nebo vaší rodině, je zapotřebí pravidelný trénink a postupný rozvoj vašich schopností. A to právě v našich SORUDO klubech!

od 849 Kč | měsíčně

Věříme, že i ženy se dokáží ubránit, probudit v sobě bojovnici, která ochrání sebe, své děti, kamarádky a jednoduše kohokoliv slabšího, kdo si nedokáže pomoct sám. Pravděpodobně jste již zažila ten nepříjemný pocit, kdy byste venku raději nebyla sama a hledáte způsob, jak se nejrychleji dostat domů nebo alespoň do bezpečnějšího prostředí. S námi se naučíte čelit obavám!

od 849 Kč | měsíčně