INSTRUKTOR SORUDO 

Staňte se lektorem unikátního systému REÁLNÉ sebeobrany z ČR, který už 20 let zachraňuje životy a probouzí v lidech hrdinství u nás i v zahraničí. Získejte práci, která vás bude skutečně bavit a staňte se lektorem ve vašem regionu.

0
Lektorů se už přihlásilo
0
Instruktorů ve výcviku pro ČR
0
Lidí prošlo našimi kurzy
0
Let zkušeností

Je systém SORUDO to pravé pro Vás?

Nejprve systém SORUDO vyzkoušejte, máte několik možností.

Zkušební seminář:

Zkušební seminář pro lektory zdarma. Vyplníte nám přihlášku, pobavíme se o možnostech, zacvičíme si spolu, a společně se rozhodneme co dál.

Začněte online: 

Pokud se vám nechce cestovat / nebo v tuto chvíli nemáte čas přijet na zkušební seminář, vyzkoušejte naše Online kurzy. První lekce je vždy zdarma.

Podívejte se na videa: 

Pokud nyní nestíháte ani online kurz, můžete nakoukat naše videa na youtube, a získat základní představu jak nad sebeobranou přemýšlím. 

V čem je SORUDO jiné? 

Akcent na realitu, rychle naučitelné techniky, trénink v plné rychlosti a reálném prostředí. Komplexní zvládnutí kritických situací od taktiky a prevence, přes efektivní boj až po první pomoc a právní dohru. To vše je SORUDO. Jeden z mála systémů, který se stále zlepšuje a vyvíjí. Vycházíme z nových světových trendů, výzkumů, statistik a vlastního testování.

HLEDÁME BOJOVNÍKY 

Máte nyní jedinečnou možnost stát se lektorem v rámci našich klubů, a šířit hrdinství spolu s námi. Chceme otevřít kluby REÁLNÉ SEBEOBRANY SORUDO v každém větším městě, umíme kluby naplnit - chybí nám lektoři, kteří by nás reprezentovali v jednotlivých městech.

Hledáme bojovníky, kteří chtějí získat unikátní výcvik a stát se součástí našeho lektorského teamu, otevřít si klub/kluby, pořádat semináře a pomáhat nám šířit SORUDO ve svém regionu. Trénovat muže, ženy i děti a předávat jim mnohem víc než jen techniku.

Zkušenost s bojovými sporty / uměními / sebeobranou  jsou velkou výhodou, nikoliv však podmínkou. Je pro nás důležitější, že jste aktivní sportovec a neustále na sobě pracujete, než, že jste byl 20 let u policie.

Rozsah výcviku je individuální, někdo je připravený začít po 15denním kempu / někdo není připraven ani po pár letech výcviku.

Je to nezávazné, stačí se přihlásit a dozvíte se víc. Do 2 dnů od přihlášení vám napíšeme email a domluvíme se na zkušebním tréninku.

PROČ SE STÁT LEKTOREM 

Více informací o systému SORUDO a o možnosti stát se lektorem vám poví přímo šéf-instruktor a zakladatel - Petr Moučka.

Neváhejte, napište nám a přijďte si vyzkoušet systém SORUDO.

Práce lektora 

Pozice lektora klubů není zaměstnání, ale společné podnikání, možnost získat certifikaci instruktor SORUDO a spolu-podnikat s námi a šířit systém SORUDO.

Od nás získáte veškeré potřebné know-how a pomoc, k tomu, aby váš klub fungoval. Správným pojetím realistické sebeobrany počínaje, provozem klubu konče. Postaráme se prodej / plnění klubů a marketing. 

Po absolvování potřebného výcviku, je na naší vzájemné domluvě jak budete chtít pokračovat. Můžete si otevřít 1 SORUDO klub / nebo získat licenci na celý kraj a začít se živit jako profesionální lektor SORUDO. 

Jde o možnost získat práci, na kterou budete skutečně hrdí – teď i za mnoho let! Možnost podílet se na záchraně životů, ochraně slabších ale i změně společnosti.

Důležité informace:
 • Naučíme Vás, jak SORUDO kluby naplnit
  Můžete si kluby plnit sami, nebo prodej a plnění nechat v našich rukách a soustředit se pouze na lektorství.
 • Neodnesete si pouze techniku
  Naučíme Vás i jak učit, jak skládat jednotlivé lekce metodicky správně, reálně a bezpečně tak, aby kluby byly pro všechny zábavné a maximálně přínosné.
 • Nemusíte si lámat hlavu s provozem
  Dáme Vám jednoduché postupy na to, jak kluby správně zkoordinovat, pronajmout si prostory, sehnat vybavení za nejvýhodnější ceny.
 • Pomůžeme Vám postarat se o účetnictví i právní stránku vedení klubu
  Víme, že to každého, kdo nemá s podnikáním zkušenosti, děsí, ale dáme Vám systém, díky kterému vše zvládnete na pár kliknutí v počítači nebo v mobilu.
 • Budeme k dispozici
  Pokud narazíte na nějaký problém, pravděpodobně už jsme ho řešili také a víme co s tím. Můžete kdykoliv zavolat a poradit se.
 • Budete muset projít náročným výcvikem
  Výcvik proběhne buď formou kempu / kempů nebo prodloužených víkendů. Společně se domluvíme.
 • Budeme chtít, abyste trénovali dál
  Není nutné, abyste čekali rok, než si svůj první klub otevřete, ale chceme, abyste počítali s tím, že je to pouze začátek. Budeme chtít abyste i nadále trénovali jak sami, tak s námi. Pravidelně si Vás přezkoušíme. 🙂
 • Výcvik nedáváme zadarmo
  SORUDO klub bude Vaše podnikání a zisky z něj budou mířit k Vám. Proto, i když budete mít výcvik za nižší ceny, než byste měli jako běžní klienti, nemůže být zdarma. Částka ale nebude pro nikoho nemožná a můžeme se domluvit i na individuálních podmínkách. Investice se vám vrátí během pár měsíců a pro nás je důkazem, že to myslíte vážně a chcete se cvičení v klubu věnovat dlouhodobě.
 • Nic neriskujete
  Je nutné podotknout, že nic nehradíte, dokud nejsme na 100 % domluvení, nemáme Vás vyzkoušeného a nejsme si jistí, že to zvládnete jak bojovnicky a lektorsky, ale i podnikatelsky.

Jak se stát lektorem

Na nic nečekejte a prostě se nám ozvěte. Výcvik, příprava a průběh je velmi individuální, vybíráme si své kolegy, ale o to více se umíme přizpůsobit vybraným. 

Během půl roku až roku můžete mít svůj vlastní klub. Vše závisí na Vašem přístupu a schopnostech.

Neváhejte, napište nám a přijďte si vyzkoušet systém SORUDO.