ON-LINE KURZY


TRÉNUJTE SORUDO Z POHODLÍ DOMOVA

TRÉNUJTE SORUDO Z POHODLÍ DOMOVA

Máte to k nám daleko? Nestíháte pravidelné cvičení?
Pak mohou být online kurzy to pravé pro vás.

Trénujte s námi řešení nejhorších situací, které vás mohou potkat a naučte se je řešit díky jedinému komplexnímu systému reálné sebeobrany na světě. Staňte se bojovníkem připraveným na realitu. 

Naše online kurzy nejsou teoretické, ale plné tréninku a nácviku. 

Ke každému online kurzu získáte přístup minimálně na rok, můžete tedy trénovat pravidelně. 

                                                             
                                                                 Můžete začít klidně dnes!


[LEVEL 1] SEBEOBRANA S TELESKOPICKÝM OBUŠKEM 

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba jej umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje.

Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu. Teleskop je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití podle závažnosti situace.

1.945 Kč | 7 LEKCÍ

[LEVEL 2] SEBEOBRANA S TELESKOPICKÝM OBUŠKEM 

V prvním díle jste se naučili teleskopický obušek ovládat na základní úrovni. V druhém díle Vás naučíme naplno využít potenciál teleskopického obušku. 

Teleskopický obušek už máte v ruce a chcete se posunout na další level? Poradit si nejen s jedním útočníkem, ale i s více soupeři, nebo se skupinou? Pak je LVL 2 to pravé pro vás! 

1.945 Kč | 7 HODIN

SEBEOBRANA PRO MUŽE
[MINI KURZ]

První online kurz od SORUDO. Od teď sebeobranu můžete trénovat online, sami z pohodlí domova, díky propojení našich video-lekcí s tréninkovým plánem, odejdete z online kurzu s tím, že jste se opravdu něco naučili. Unikátní kurz vedený přímo šéf-instruktorem a zakladatelem systému SORUDO Petrem Moučkou, kterého na běžném semináři nepotkáte. Je zaměřený na reálnou sebeobranu a celý se odehrává v kontextu napadení nožem. 

890 Kč | 1 LEKCE

SEBEOBRANA PRO MUŽE [BASIC KURZ]

Kurz sebeobrany s velkým dopadem na váš život!
Ukážeme vám, že nepotřebujete trénovat roky, abyste se dokázali bránit, zároveň ale zažijete, jak náročné může být zvládnout napadení na ulici, bránit sebe, případně druhé. Poznáte systém SORUDO, díky kterému dokážete řešit i zdánlivě neřešitelné situace a už po pouhých dvou hodinách odejdete připravenější než jste přišli.  Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

3.900 Kč | 12 LEKCÍ

SEBEOBRANA PRO ŽENY
[MINI KURZ]

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte, že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

649 Kč | 6 LEKCÍ

SEBEOBRANA PRO ŽENY
[BASIC KURZ]

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte, že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

649 Kč | 6 LEKCÍ

SEBEOBRANA PROTI NOŽI

Dokážete se ubránit před nejnebezpečnější zbraní na ulici? Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

To ale platilo, než jsme vytvořili tento online kurz - Sebeobrana proti noži od SORUDO, který za pár hodin tréninku mnohonásobně zvýší vaše šance
na přežití!

1.945 Kč|7 LEKCÍ

IMPROVIZACE V SEBEOBRANĚ

Po shlédnutí tohoto kurzu už nikdy nebudete beze zbraně. Bránit se holýma rukama, je z našeho pohledu záležitost pouze nejvyšší nouze, a to že si zbraň zapomenete doma pro nás není argument.

Zbraně jsou všude. V kurzu si vyzkoušíte více než 20 předmětů, se kterými je možné se bránit. Těžte se na tužku, čajovnou lžičku, ale i tágo a kámen.

1.945 Kč | 13 LEKCÍ

ASERTIVITA [KURZ]

Pokud sledujete právě nás, je pravděpodobné, že většinu situací zkusíte radši vykomunikovat, než abyste se museli prát. ...

Právě pro Vás je tu tento kurz, který je plný tipů a praktických cvičení jak na to. Většina principů je navíc přenositelná do každodenní komunikace doma nebo v práci.

1.945 Kč| 7 LEKCÍ

BOJ NA ZEMI [KURZ]

Více než polovina napadení a rvaček končí na zemi, co tam ale dělat? / Jak reagovat i když za sebou nemáte 10 let tréninku a černý pásek v BJJ? A pokud máte, tak co je funkční i na ulici proti někomu kdo je 2x silnější než vy? Odpovědi najdete v Online kurzu boje na zemi. Je vhodný pro kluky i holky, začátečníky i pokročilé.

 

1.945 Kč| 5 LEKCÍ

BOJ SE SKUPINOU [KURZ]

Máte natrénováno a dokážete se bránit proti jednomu soupeři? Výborně. Je nutné udělat další krok. V tomto kurzu natrénujeme základní principy boje proti skupině. Stavět budeme na nejčastějších scénářich, které Vás mohou potkat.

1.945 Kč | 9 LEKCÍ

PRVNÍ POMOC PRO DĚTI

Každý rodič, ale i každý dospělý se chce být schopný v kritické situaci postarat o ty nejmenší. V našem online kurzu Vás připravíme na nejčastější situace, které mohou ohrozit život Vašeho potomka. Připravili jsme pro Vás celou řadu cvičení, které můžete vyzkoušet sami, přímo s dítětem, nebo s vybavením, které máte doma, nebo v autolékárničce. 

749 Kč | 6 lekcí (3h)

JAK SE PŘIPRAVIT NA KRIZI
[WEBINÁŘ - ZÁZNAM]

Co to vlastně znamená krize a jak se na ní připravit ? Jak uvažovat nad materiálem a jaký výcvik je zásadní ? Tyto a další témata probereme na webináři přímo se šéf instruktorem Petrem Moučkou.

749 Kč |ZÁZNAM (2h)

MÁŠ ZA SEBOU ON-LINE KURZY?

TRÉNUJ S NÁMI I OSOBNĚ!