SORUDO ONLINE kurzy

Máte to k nám daleko, nebo nestíháte pravidelné cvičení? Pak mohou být online kurzy to pravé pro vás.Trénujte s námi řešení nejhorších situací, které vás mohou potkat a naučte se je řešit díky jedinému komplexnímu systému reálné sebeobrany na světě. Staňte se bojovníkem připraveným na realitu. 

TRÉNUJTE SORUDO Z POHODLÍ DOMOVA

Naše online kurzy nejsou teoretické, ale plné tréninku a nácviku. Začít můžete ještě DNES!
Ke každému online kurzu získáte přístup minimálně na rok, můžete tedy trénovat pravidelně. 

Pokud chcete zvládat reálné situace na ulici, musíte trénovat pravidelně. Pokud to k nám máte daleko, nebo pokud je zrovna karanténa, pomůžou Vám naše online tréninky, kdy sami nebo se sparingem můžete před webkamerou trénovat i několikrát týdně. Vhodné pro absolventy online i fyzických kurzů. 

500Kč | 4 lekce (měs.)

Kurz sebeobrany s velkým dopadem na váš život!
Ukážeme vám, že nepotřebujete trénovat roky, abyste se dokázali bránit, zároveň ale zažijete, jak náročné může být zvládnout napadení na ulici, bránit sebe, případně druhé. Poznáte systém SORUDO, díky kterému dokážete řešit i zdánlivě neřešitelné situace a už po pouhých dvou hodinách odejdete připravenější než jste přišli.  Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

3.900 Kč | 12 lekcí (24h)

Minikurz sebeobrany pro muže

První online kurz od SORUDO. Od teď sebeobranu můžete trénovat online, sami z pohodlí domova, díky propojení našich video-lekcí s tréninkovým plánem, odejdete z online kurzu s tím, že jste se opravdu něco naučili. Unikátní kurz vedený přímo šéf-instruktorem a zakladatelem systému SORUDO Petrem Moučkou, kterého na běžném semináři nepotkáte. Je zaměřený na reálnou sebeobranu a celý se odehrává v kontextu napadení nožem. 

890 Kč | 1 lekce (2h)

Každý rodič, ale i každý dospělý se chce být schopný v kritické situaci postarat o ty nejmenší. V našem online kurzu Vás připravíme na nejčastější situace, které mohou ohrozit život Vašeho potomka. Připravili jsme pro Vás celou řadu cvičení, které můžete vyzkoušet sami, přímo s dítětem, nebo s vybavením, které máte doma, nebo v autolékárničce. 

749 Kč | 6 lekcí (3h)

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba jej umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu. Teleskop je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití podle závažnosti situace. 

1.945 Kč | 7 lekcí (7h)

V prvním díle jste se naučili teleskopický obušek ovládat na základní úrovni. V druhém díle Vás naučíme naplno využít potenciál teleskopického obušku. 

Teleskopický obušek už máte v ruce a chcete se posunout na další level? Poradit si nejen s jedním útočníkem, ale i s více soupeři, nebo se skupinou? Pak je LVL 2 to pravé pro vás! 

1.590 Kč | 7h

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte, že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

649 Kč | 6 lekcí (2h)

Předprodej 

Baví vás naše online kurzy a chcete je nakoupit v předstihu a za výhodnějších podmínek? Pak je předprodej to pravé pro Vás! Právě připravujeme několik dalších online kurzů, vyberte si ten pravý pro Vás! 

VÍCE O AKTUÁLNÍM PŘEDPRODEJI:

Na této stránce naleznete více 13 kurzů, které vybrali naši fanoušci na Youtube. Spouštíme nyní před-prodej, abychom ověřili opravdový zájem o Online kurzy. Vybereme jich 6 které se natočí. Více informací najdete ve videu:

Vybraných 6 online kurzů budeme natáčet od "nejlepších" v tempu 2 kurzy měsíčně. Do 3 měsíců tedy bude hotovo. 
Pokud zakoupíte kurz, který nenatočíme, můžete si buď vybrat jiný, nebo vám vrátíme peníze. Předprodej běží do konce Února. 

Nebo s námi trénujte osobně: