Šablona: Název pozice

Přidejte se do malé, rychle rostoucí firmy z Hradce Králové. Hledáme zkušené kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s růstem v rámci ČR a zahraničí.

Chceme dobýt svět s unikátním českým systémem sebeobrany, který se nyní dočkal uznání už ve více než 17 zemích a na několika kontinentech. A vy můžete být součástí. Přidejte se do malé, rychle rostoucí firmy z Hradce Králové

0
Životů už jsme zachránili
0
Účastníků prošlo našimi kurzy
0
Kurzů uděláme každý rok
0
Let zkušeností

Pracovní náplň: (pozice - jediný odstavec který se předělá)

  • Průzkumy trhu
    Různé firmy potřebují různé kurzy. Neustále testujeme nové produkty a nové cílové skupiny, abychom nalezli ideální shodu.
  • Oslovování nových firem
    Vždy když se nám povede nějaký kurz, a získáme skvělou referenci, urychleně se ozýváme dalším firmám pro který je tento kurz vhodný.
  • Dotazníky spokojenosti
    Více než 90% firem které projdou našimi kurzy jsou nadšené, ostatní pouze spokojené. Je to proto že neustále sbíráme zpětnou vazbu na spolupráci a ptáme se klientů kde bychom mohli ještě přidat.
  • Podklady a naceňování
    Po každém telefonátu nebo schůzce, musí obchodník zpracovat nabídku, nebo katalog pro klienta.
  • Růst do zahraničí
    Pokud ovládáte jazyk, může součástí vaší práce být, testování úspěšných produktů z ČR v dalších zemích. Můžete si tak vyzkoušet zahraniční obchod. Toto se týká těch nejlepších z vás.
  • Externí obchodníci / Aintré
    Máme celou síť externích obchodních zástupců, kteří nás doporučují do firem, kam sami dodávají jiné služby. Je potřeba z nimi pravidelně udržovat vztahy, být v kontaktu, informovat je o novinkách.

Nabízíme:

  • Flexibilní brigádu ideální k rodičovské dovolené, pro maminky, nebo vysokoškoláky
  • Odměnu až 200,-Kč/h + vysoké provize
  • Práci v pěkné kanceláři, nebo HOME OFFICE a práci na dálku
  • Flexibilní časové podmínky  (musíte se pouze vejít do pracovní doby firem)
  • Možný 4 denní pracovní týden
  • Neomezené "Sickdays" pro péči o dítě
  • Dobrovolná účast na interním vzdělávání (kurzy nejen SORUDO, ale i podnikání, projektování, plánování)
  • Smouva na DPP nebo DPČ

Hledáme:

  • Časovou kapacitu  3-6h / denně (průměrně, není problém si týden rozložit podle svých možností)
  • Základní zkušenosti s prodejem (odvahu zvednout telefon a zavolat)
  • Dobré komunikační dovednosti, přátelský projev a vystupování.

Naši klienti které můžete znát:

Kdo ještě jsou naši klienti:

Zdravotnictví

Šetrné zvládání agresivních pacientů, de-eskalace konfliktů, nebo například sebeobrana pro záchranáře.

Školství

První pomoc pro učitele, programy proti šikaně, nebo prevence pro mladé dívky.

Sociální služby

Řešení konfliktních situací, sebeobrana, aserivita, první pomoc, nebo například prevence vyhoření.

A více než 30 dalších cílových skupin, kterým můžeme pomoci řešit konflikty a být více v bezpečí. Přihlašte se a povíme vám víc.

Co říkají naši klienti:

Trénink byl super. Vyhovoval mi sympatický lektor, a naučil jsem se že realita je někde jinde než naše naučené techniky. Trénink byl skvělý, líbil se mi přístup instruktorů, ověřil jsem si svou fyzičku, na které musím ještě zapracovat, ale také jsem zjistil, že s ní na tom nejsem až tak špatně 🙂 Naučil jsem se, že ne vždy je třeba za vším hledat techniky, ale víc přemýšlet nad tím jak věci řešit chytře a bez riskování zranění.
Z prvu jsem si nedovedl představit jak se můžu něco naučit za první 2 hodiny, ale bylo to super. Nejvíce se mi líbilo zkusit si jak vypadá Sorudo v praxi. Z tréninku jsem si odnesl hlavně poučení do dalších tréninků se zbraněmi.
Naučil sem se opravdu hodně! Bylo to otevření očí pro realitu toho co funguje a co vůbec!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Name Surname
Libil se mi pristup a jednani lektoru, kdy bylo poznat , ze vi o cem mluvi a zkusenost lektorovani , tedy dobre vysvetlene proc to delat tak a ne onak. Naučil jsem se , ze to co dosud vim je bullshit 🙂 a byl jsem vrácen na zem. Take jsem procitl , z lenosti trenera boxu.
Základní kurz první pomoci společnosti SORUDO, Jednoduché, logické, praktické, zábavné a přesto neskutečně účinné. Žádná nudná přednáška, ale akce a praxe. Modelové situace nás nutili vžít se do toho, že jde o život a přemýšlet, jak jednat ve stresu a pod tlakem. Výsledek byl úžasný. Chyby, kterým jsme se v simulaci neubránili si pamatujeme na tolik, že je v reálu nezopakujeme. Pak možná i my můžeme někomu zachránit život. Velký dík příjemné a pohodové instruktorce Lucii za vedení kurzu. Přejeme hodně úspěchů všem vašim hrdinům.
Moc děkuji za skvěle a profesionálně odvedený seminář. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké pro kantory naplánovat, připravit a realizovat seminář. Do budoucna bych ráda s Tebou zorganizovala další vzdělávací akci. Třeba i v oblasti sebeobrany. Ještě jednou moc děkuji. Děkuji za profesionální spolupráci S pozdravem
Vážení přátelé, chceme Vaší agentuře SORUDO, co nejsrdečněji poděkovat za úvodní kurz sebeobrany, který proběhl v našem zařízení 11.7.2018. Zvláště oceňujeme profesionální přístup vaší lektorka Jany Bártové k prezentaci této problematiky. Zúčastněným zaměstnancům se kurz velice líbil a bude cenným přínosem pro jejich práci.Věříme v další pokračování naší spolupráce a další kurzy sebeobrany bychom po vzájemné dohodě rádi zorganizovali začátkem školního roku 2018/2019. Vedení DDŠ se rozhodlo v rámci DVPP zapojit do tohoto kurzu všechny pedagogické pracovníky našeho zařízení. Ještě jednou upřímně děkujeme.S pozdravem

Naše dosavadní výsledky v ČR:

SORUDO funguje jako firma už 10 let, za tu dobu už se nám pár věcí povedlo.

81 zachráněných životů

Každý rok zachraňujeme více životů skrze naše absolventy, kteří neváhají pomáhat.

33 879 klientů

Právě tolik lidí už prošlo našimi kurzy, a bude to každý rok víc a víc.

99 % spokojených klientů

Drtivá většina našich klientů odchází spokojených a dokonce se k nám vrací.

až 100 kandidátů

Tolik lidí se u nás měsíčně hlásí o práci, přijmeme však pouze necelé 1 % z nich.

700+ spokojených firem

Tolik máme spokojených a pravidelných zákazníků.

Nepřestáváme růst

Za poslední rok vyrostl objem kurzů které uděláme téměř 3x a to pouze v ČR.

Zahraniční růst:

SORUDO si můžete zacvičit v těchto zemích:

S kým budete pracovat:

Petr Moučka

Zakladatel / Jednatel
"Se mnou budete řešit svojí budoucnost, růst ve firmě, vize a plánování projektů. Pokud jste lektoři, budete se mnou řešit výcvik a metodiku."

Petr Cihelník

Manažer růstu do zahraničí
Zakládám naše zahraniční pobočky, nabírám obchodníky a řídím prodej a zahraniční projekty.

Tomáš Volár

Manažer obchodního teamu
Mám na starosti obchodní team v ČR a jeho růst.

Zdena

Koordinátorka kurzů
Jsem organizátorka všeho, pokud hledáte kurz, nebo si s něčím nevíte rady, dokážu Vás nasměrovat.

Petr Křížek

Obchodní zástupce
Začínal sem jako lektor, později sem se nadchnul do obchodničiny.

Martin Žihlo

Web a online developer
Odešel sem z vysoké školy, abych pomohl SORUDO vyrůst do světa.

A dalších:

0
Členů obchodního teamu
0
Lektorů
0
Aktivních kolegů v zahraničí
0
Dalších externích spolupracovníků

Pojďte to zkusit! Na začátku projdete výběrovým řízením, ve kterém vyzkoušíme, jestli na to máte.

Tak na co ještě čekáte?

Klikněte na "Přihlásit se", vyplňte nám krátký dotazník a my se Vám ozveme.