Online kurz - Improvizace v sebeobraně

Začněte trénovat SORUDO ještě dnes, s naším unikátním online kurzem, pod vedením šéf-instruktora a zakladatele systému SORUDO Petra Moučky. Pouze pár kliknutí vás dělí od tréninku, který vám může zachránit život v kritické situaci. 

Proč se bránit holýma rukama?

Někdy to nejde jinak, situace je natolik rychlá, že nestihnete nic vzít do ruky. Ale jakmile si uděláte trochu prostoru je škoda bránit se holýma rukama, když je kolem tolik věcí, které vám mohou pomoci.

Naučíme vás používat desítky předmětů, které jsou denně kolem vás k sebeobraně.

Od tága a lžíce na boty, přes propisku, židli až po hasící přístroj.

Co Vám kurz přinese: 

  • Kurz výrazně rozšíří Vaše možnosti, jak se bránit
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
  • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat 
  • Nikdy už se Vám nestane, že byste neměli zbraň po ruce
  • Budete překvapeni, co vše lze k sebeobraně použít

Obsah kurzu: 13 lekcí (3 hodiny videa / 3+ hodiny tréninku) 
Cena: 1.945,-Kč  

Reference na offline verzi kurzu:

Kurz předčil mé očekávání, od začátku do konce profesionální a přátelský přístup instruktorky, forma výuky opravdu vedena tak, že si člověk plno věcí osvojí a hlavně schopen je i použít.
Martin Ž. - 23let, student
Příjemná atmosféra,žádné odborné věci,vhodné i pro lidi,kteří nemají zkušenosti s žádným bojovým uměním a rychlé řešení nebezpečných situací
Ondřej Z.
Z absolvovaného kurzu jsem byl vysloveně nadšen a předčil má očekávání. Díky způsobu výuky, modelovým situacím a okamžitému zažití probíraných témat jsem si zafixoval mnoho nových poznatků a identifikoval jsem chyby, kterých jsem se dopouštěl při řešení konfliktních situací. Přístup Petrů instruktorů byl přátelský a uvolněný. Bylo znát, že ví o čem mluví. Akční fáze kurzu střídaly teoretické, takže byl i čas se vydýchat. Celý kurz utekl jako voda a odcházel jsem z něj s pocitem nepromarněného času a zvýšeného sebevědomí.
Petr V.