Online Minikurz sebeobrany pro ženy

 Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Pak je nový online kurz od SORUDO stvořený pro vás.

Základem  sebeobrany žen, je z našeho pohledu prevence, taktika a velmi jednoduché techniky. Naučíme vás to ONLINE díky našemu zážitkovému pojetí online kurzů, které jsou plné nácviku. 

Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře, a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to.

Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte že to může být snazší než jste myslela. Vyzkoušejte systém SORUDO. 

Klademe důraz na prevenci, naučíme Vás řešit rizikové okamžiky hlavou, nikoliv silou. Získáte pocit klidu a bezpečí pramenící z vědomí, že díky zvládnutým základům sebeobrany dokážete nebezpečnou situaci správně vyhodnotit a zvládnout.

Na kurzu se naučíte mnoho, ale nejspíš Vám na konci přijde škoda zůstat jen u online kurzu a uvidíme se osobně. 

Nahlédněte do kurzu v rámci 3.minutové ukázky:

Co Vám kurz přinese

 • Budete schopná vyřešit nejčastější situace sebeobrany
 • Budete přesně vědět na co si dát pozor a jak se nebezpečí vyhnout
 • Zjistíte čím se nejlépe bránit
 • Zvýšíte si sebevědomí

Výhody online kurzu

 • Nic nezapomenete
  (pustíte si ho znovu) 
 • Stihnete ho, pustíte si ho po částech i když jste vytížená
 • Můžete trénovat i přes Lockdown
 • Trénovat můžete sama, s kamarádkou, s manželem/přítelem
Dárkové poukazy
100% Garance spokojenosti

Začít můžete LEKCÍ ZDARMA!

Naučíme vás:  "Co dělat když mě někdo chytí a chce mě odtáhnout pryč, nebo drží abych nemohla utéct? Možná mě chytil aby mě osahával, nebo strhnul na zem."

 • Řekneme si jak se tomu vyhnout
 • Proběreme nejčastější reakce žen, jejich výhody a nevýhody 
 • Naučíme vás jak se z toho dostat v méně než 20ti minutách videa. 
 • Vše si můžete vyzkoušet sama, s přítelem, kamarádem, manželem, otcem v 5+ cvičeních 

Proč pořídit minikurz sobě, své přítelkyni, své dceři:

 MINIKURZ SEBEOBRANY pro ženy:

Informace k  online kurzu: 
Pokud jste z daleka, určitě oceníte, že na online kurz nemusíte nikam jezdit a ušetříte tak čas i peníze.  Dostanete přístup k online kurz na celý rok - proto ho můžete absolvovat mnohokrát a tím precizně zvládnout celý jeho obsah. 

Jak získat online kurz:
- Objednejte si náš online kurz
- Kurz zaplaťte kartou nebo převodem 
- Po obdržení platby Vám do mailu zašleme přístupové údaje

Trénujte systém SORUDO z pohodlí domova, bez obav z cestování, nebo epidemie.

Překvapí Vás:

 • Nepotřebujete kondici ani zkušenosti
 • Situace se dají řešit i chytře a ne jen silou
 • To na co byste do dneška spoléhala nefunguje
 • Funguje to i malým a drobným dívkám 

Délka kurzu: 6 Lekcí (2,5 hodiny online kurzu / až 6 hodin nácviku) 
Cena: 890 Kč | Zaváděcí cena: 649,- Kč 

Reference:

Z Online kurzu jsem nadšená a doporučuji ho všem ženám.. Měla jsem zažito spoustu stereotypů, které se mi vyjasnili hned po prvních lekcí. Kurz naplnil mé očekávání a budu se těšit na navázání v klubu SORUDO. 🙂
Petra H.
Kurz mi koupila kamarádka k narozeninám a popravdě jsem tomu moc nedůvěřila.. Avšak hned po první lekci mě pan Moučka naprosto vtáhl a zvládla jsem kurz absolvovat za 1 víkend. 🙂 Byla jsem ráda na důraz na prevenci a hlavně, že jsem si mohla všechno vyzkoušet.. S partnerem jsme se pěkně pobavili při tréninku. 🙂
Karolína S.
Přála bych si, aby tento kurz navštívilo co nejvíce žen, protože se zde naučí, že vždy je nějaká možnost řešení a nemusí to být jen fyzická obrana, ale i uvědomění si nebezpečí a možností, jak se mu vyhnout.
Jana M. – 32let, lékárnice
SORUDO jsem objevila na Youtube, kde se mi velmi líbilo video jak se mají ženy bránit napadení. Zkusila jsem i online kurz a naplnilo to mé očekávání. Doporučuji ho všem. 🙂
Anna B.
Se sorudem cvičím už dlouho a všechny absolvované kurzy mi přišli super. Vždy jsem se techniky velmi rychle naučila a navíc byli předané profesionálně a zábavnou formou.. Tento kurz není výjimkou. Díky za to.:)
Veronika S.
Za pouhé 2 hodiny jsem se díky Vám naučila, co dělat, když mě bude někdo obtěžovat, a zjistila, že k tomu nepotřebuji být silná a ovládat bojové umění. Také mi to zvedlo sebevědomí.
Michaela Š.
Kurz sebeobrany pro ženy pro mne byl velkým přínosem, plným spousty užitečných věcí a rad a obrovskou zkušeností. Cítím se teď o něco jistěji, když jdu někde sama, vím totiž, jak bych se měla zachovat, kdyby došlo k nějaké krizové situaci.
Věra L.
Přála bych si, aby tento kurz absolvovalo co nejvíce žen, protože se zde naučí, že vždy je nějaká možnost řešení a nemusí to být jen fyzická obrana, ale i uvědomění si nebezpečí a možností, jak se mu vyhnout.
Jana M.