Online minikurz sebeobrany

Začněte trénovat SORUDO ještě dnes, s naším unikátním online kurzem, pod vedením šéf-instruktora a zakladatele systému SORUDO Petra Moučky. Pouze pár kliknutí vás dělí od tréninku, který vám může zachránit život v kritické situaci. 

Od teď sebeobranu můžete trénovat online, sami z pohodlí domova, díky propojení našich video-lekcí s tréninkovým plánem, odejdete z online kurzu s tím že jste se opravdu něco naučili. 

Unikátní kurz vedený přímo šéf-instruktorem a zakladatelem systému SORUDO Petrem Moučkou, kterého na běžném semináři nepotkáte. Je zaměřený na reálnou sebeobranu a celý se odehrává v kontextu napadení nožem. 

Obsah online semináře je 6 lekcí a tréninkový plán. Kurz zvládne i člověk, který se nikdy "nepral", ale víme, že obsah je přínosný i pro zkušené bojovníky s mnoha černými pásky. 

Během videokurzu zažijete několik modelových simulací, které prověří vaše schopnosti. Uvidíte jak během napadení reagují jiní - zkušení bojovníci a získáte představu o tom, co v realitě funguje a co ne. 

Získáte přiložený tréninkový plán, který vám umožní vše co uvidíte ve videu jít ihned natrénovat - sami nebo se sparringem.  

Pokud jste z daleka, určitě oceníte, že na náš online kurz nemusíte nikam jezdit a ušetříte tak čas i peníze.  Navíc dostanete přístup k online kurz na celý rok - proto ho můžete absolvovat mnohokrát a tím hodně peněz ušetřit a zároveň precizně zvládnout základy.

Nemusíte čekat na vhodný termín. S naším online kurzem, můžete začít trénovat teď hned!! 

 

Není tedy na co čekat: 

 • Objednejte si náš online kurz 
 • Zaplaťte kartou / nebo převodem 
 • Na mail vám ihned po uhrazení přijde náš online kurz, spolu s unikátním heslem

Vyzkoušejte systém SORUDO z pohodlí domova, bez obav z cestování, nebo epidemie. 

Co Vám kurz přinese:

 • Rychle pochopíte o čem je reálná sebeobrana.
 • Zažijete trénink přímo s šéf-instruktorem.
 • Naučíte se základní koncept řešení kritických situací. 
 • Konfrontujete vlastní schopnosti s realitou napadení nožem. 
 • Odejdete s chutí dozvědět se víc. 
 • Naučíte se základy sebeošetření a taktiky boje. 

Co Vás mile překvapí: 

 • Kolik informací jsme do 2h online kurzu zvládli vměstnat
 • Přiložený tréninkový plán, díky kterému dokážete online kurzy využít naplno
 • Objevíte mezery ve vlastním tréninku
 • Kurz si můžete pouštět a trénovat opakovaně
 • Zjisíte že spoustu věcí dokážete natrénovat sami z pohodlí domova. 

Obsah kurzu: 6 lekcí (dohromady 2h) + 1 tréninkový plán 
Cena: 1.500 Kč / Cena pro Vás: 299,- Kč (platí pouze do 30.června)

Reference

Celé pojetí těch videí vypadá profesionálně zpracované. Posloupnost od představení, vysvětlení, ukázce a návodu jak trénovat je zpracovaný perfektně. Neztratil jsem se v žádné pasáži a pro člověka, který hledá reálnou sebeobranu, musí být tento zdroj dosti přínosný s vnitřním zakřičením heuréka(takový pocity jsem měl já):)
Michal Ř., 28 Let, StavařKung-fu (5 let), Reálná sebeobrana (4 roky)
Video je přehledné .. navazuje to na sebe srozumově .. je vidět strašná praxe ve výuce a v systému .. je to hodně profesionální .. takže za mě super .. Spousta informací .. jednotlivé fáze .. atd .. super výuka .. .. Máte v tom systém a přehled !!
Jan M., 30 let - Obchodní zástupceMusado(5 Let), Krav Maga (2 roky), MMA (2 roky), Elitní jednotka AČR (5let)
Videa působí dobře. Uceleně. Živě. - Vše je srozumitelné, jasné, společně s mauálem super, není nutnost si pouštet videa když se chci jen podívat na nějaké číselné info co a kolikrát cvičit. . Dalo mi to hlavně, že to jde online a pro člověka co zažil pár tréninků je to skvělé v tom, že lze vieo použít jako mnohem lepší vzpomínky a následně dle toho trénovat.
Petr K. 32 let - Obchodní zástupceŠerm (10 let)
Za mne video mi dalo jak strašně jsem byl a ještě jsem nepřipraven na opravdu reálnou situaci s nožem. Ale základ všeho je nezamrznout, začít jednat a to tím správným způsobem.
Václav K. 35 let - Vězeňská služba / PsovodMMA (2 roky) / Kravmaga (2 roky) / Aikido (2 roky)