Online kurz: PRVNÍ POMOC pro DĚTI

Každý rodič, ale i každý dospělý se chce být schopný v kritické situaci postarat o ty nejmenší. V našem online kurzu Vás připravíme na nejčastější situace, které mohou ohrozit život Vašeho potomka. Připravili jsme pro Vás celou řadu cvičení, které můžete vyzkoušet sami, přímo s dítětem, nebo s vybavením, které máte doma, nebo v autolékárničce. 

Online kurz první pomoci pro děti zaměřený na děti od 0 do 7.let

Jak zareagovat v situaci, ve které se vážně zraní dítě?
Rychlá reakce a správný postup dokáží zachránit životy nejmenších. Naučte se na kurzu od SORUDO, jak nikdy neselhat!  Vaše ratolesti jsou ten nejcennější dar, který bráníte před každým nebezpečím. Víte ale, jak se zachovat ve chvíli, kdy je každá vteřina důležitá?

Zažijte náš kurz první pomoci a zbavte se všech svých obav!

Co se naučíte?

 • Kde jsou největší nebezpečí a jak jim předcházet 
 • Poskytnout první pomoc při život ohrožujících stavech
 • Umět jednat i pod stresem s čistou hlavou
 • Postupovat tak, abyste dítěti více neublížili
 • Jednoduché postupy si zapamatujete a zažijete díky modelovým simulacím

Během kurzu si vyzkoušíte nácvik přímo se svojí ratolestí: 

Ukážeme si, jak ošetřit krvácení nebo popáleniny, jak se zachovat  ve chvíli, kdy je dítě v bezvědomí a nebo se dusí. 

Řekneme si, co nedělat, abychom dítěti neublížili, a vše si opakovaně vyzkoušíme na věrně vypadajících modelových situacích. Díky tomu se naučíte pracovat s vlastními emocemi a stresem tak, abyste jim nedovolili Vás přemoci.

Vítané jsou maminky, tatínci,… všichni dospěláci, kteří nechtějí jen bezmocně přihlížet.

Zjistíte, že každá situace může mít šťastný konec!

Zkušební lekce ZDARMA, na téma: Prevence

Informace k předprodeji: 
Online kurz jsme natočili, a bude k dispozici od 1.12.2020. Do té doby je možné ho zakoupit v předprodeji za výhodnější cenu. 

Je to jednoduché:

 • Ojednáte si náš online kurz. 
 • Zaplaťíte za předprodejovou cenu.
 • Na e-mail obdržíte online kurz nebo dárkový poukaz do konce měsíce.

Předprodej za zvýhodněnou cenu poběží pouze do 1.12., poté bude online kurz k dispozici. Takže můžete nadělit kurz jako dárek pod stromeček. 🙂

Co Vás mile překvapí

 • Na našich online kurzech se nesedí! 
  (Připravili jsme pro vás nácvik / improvizované vybavení / hromadu domácích úkolů)
 • Nemusíte být profíci, abyste dokázali zachránit život dítěti
 • Klademe důraz na prevenci, nejen na první pomoc

Co Vám kurz přinese

 • Naučíte se rychle reagovat a vyřešit akutní stavy dítěte.
 • Zmizí obavy z toho, že byste se nedokázali postarat o zraněné dítě.
 • Naučíte se přesně daný postup první pomoci
 • Osvěžíte si znalosti první pomoci a naučíte se specifika první pomoci u dětí

Výhody online kurzu

 • Nic nezapomenete
  (pustíte si ho znovu)
 • Stihnete ho, pustíte si ho po částech i když jste vytížená
100% Garance spokojenosti
Dárkové poukazy

Obsah kurzu: 6 lekcí (dohromady 3-4h) 
Předpokládaná cena: 999 Kč  | Předprodejová cena: 549,- Kč    

Reference na offline verzi kurzu:

Byla to moje druhá lekce od SORUDO a tak jsem měla představu do čeho jdu. Očekávání bylo veliké. Naplnilo se !!! Kurz mě fakt bavil a přinesl mi hodně zajímavých a potřebných informací. Prostě mé dobré rozhodnutí 😉 Nejvíc mě opět překvapila skutečnost, jak nečekaně a rychle se úraz může stát a Vy musíte jednat, nepanikařit a rozhodnout jak správně pomoci. Věřte mi, není to vůbec snadné, informací hromada, modelové situace autentické, stres, plačící děti, krev … hlava jede naplno... tak něco uděláte v nejlepší víře, že pomůžete. Někdy dobře, někdy špatně !!! A pochopíte, že chcete vědět víc, že chcete už navždy ochránit svoje děti, vnoučata, cizí děti.... že i v parku se může stát cokoliv. V SORUDU jsou nejenom profesionální, ale také neskutečně vstřícní, můžete je zahrnout otázkami, znovu a znovu vše probrat, natrénovat. Je Vám vysvětleno, co bylo dobře, co špatně, co se dá ještě udělat a proč to tak udělat… rozloží kolem Vás pomůcky, škrtidlo, obvazy, panenku miminka nebo maketu většího dítka na masáž srdce, ukážou jak dát dítě do stabilní pozice... a Vy trénujete a trénujete, vše si vyzkoušíte, dostanete rady co dělat když u sebe nic nemáte, kam zavolat ... čím vybavit lékárničku pro děti ….začnete si trošku věřit a hlava přepne do režimu musíš vědět jak pomoct !!!!
Marie Jurková
Dobrý den,kurz První pomoc u dětí jsem věnovala jako dárek naší nevěstě, která ho s radostí absolvovala a byla z něho nadšená, takže velká spokojenost. Děkujeme. S pozdravem Iva Školová
Iva Školová
"Kurz 1. pomoc u dětí byl velice přínosný. Oceňuji modelové situace a zejména nácvik dýchání u malého dítěte. Získala jsem větší sebedůvěru a schopnosti reagovat a nezmatkovat. To se také ověřilo týden po kurzu, když jsem byla schopná a v klidu pomoci kamarádovi mých dcer, který byl v šoku po zranění oka. Neztratila jsem hlavu a nehoda končila jeho úsměvem. Děkuji za vedení milé instruktorky a pokud mám použít nějaké doporučení, tak jen snad, že by kurz mohl být delší a mohl obsahovat více modelových situací."
Zuzana Hýblová