Sebeobrana pro paraplegiky

Fyzické napadení člověka na vozíku je bohužel celkem běžná věc, protože takový člověk vypadá jako snadný a bezbranný cíl. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme Vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

Naše školení probíhá celý den. V průběhu školení se v přátelské a uvolněné atmosféře dozvíte s jakými profily agresora se můžete setkat, jak s nimi slovně jednat a předejít fyzickému kontaktu. V praktické části školení se pak naučíte používat systém SORUDO a ubránit se při samotném napadení. Vše si budete s našimi profesionálními asistenty rovnou zkoušet a počítejte s tím, že se i trochu zapotíte.

Člověk na vozíku se může jevit jako snadný cíl a to my chceme změnit. Na našem školení se zábavnou formou změníte ze slabého jedince v soupeře, který překvapí. Je to příprava, která Vám může zachránit nejen peněženku, ale  i život.

Naučíme Vás jak se bránit holýma rukama, ale také vám doporučíme různé technické prostředky pro sebeobranu, se kterými se také naučíte zacházet. To Vám již možná prozradilo video. 🙂

Pokud se Vám nehodí aktuálně vypsaný termín, prosím dejte nám i tak vědět o Vašem zájmu. 🙂 

Co Vám kurz přinese

  • Budete připraveni na nebezpečně situace
  • Kurz si užijete, bude to zábava 
  • Zvýší se Váš pocit jistoty
  • Budete vědět jaké nebezpečné situace se vozíčkářů v ČR týkají a budete na ně připraveni 

Termíny

Přihlašte se a my vás informujeme jakmile vypíšeme další termín.

Délka kurzu: 7 h Cena: 1 Kč                                                   100% Garance spokojenosti