Online kurz sebeobrany proti noži (předprodej)

Začněte trénovat SORUDO ještě dnes, s naším unikátním online kurzem, pod vedením šéf-instruktora a zakladatele systému SORUDO Petra Moučky. Pouze pár kliknutí vás dělí od tréninku, který vám může zachránit život v kritické situaci. 

Dokážete se ubránit před nejnebezpečnější zbraní na ulici? Sebeobrana proti noži, je z našeho pohledu prubířský kámen každého sebeobranného systému, který chce své žáky připravit na realitu!

Jde jednoznačně o to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené.

Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

To ale platilo, než jsme vytvořili tento seminář - Obrana proti noži od SORUDO, který za desítek hodin tréninku mnohonásobně zvýší vaše šance na přežití! 

Na co se Vás kurz bude připravovat zjistíte ve videu zde:

Vzali jsme statistiky / videa / příběhy a další podklady z celého světa, dlouhou dobu jsme je analyzovali, vyhodnocovali vše od motivu napadení až po finální výsledek. Následně jsme testovali mnoho a mnoho technik, jejich vhodné použití a rychlou naučitelnost. Až to stovkách hodin práce vznikl tento seminář.

V tomto kuzu zažijete realitu napadení nožem, žádnou řízenou techniku, ale ryzí brutalitu takového útoku. Budete trénovat reakce na moment překvapení a ty nej-nevýhodnější pozice, vyzkoušíte si a zažijete modelové simulace. To vše pod vedení šéf-instruktora systému SORUDO Petra Moučky.

 

První tipy jak se bránit proti noži získáte v našem seriálu na Youtube: 

Seminář je vhodný pro lidi, kteří mají bojové zkušenosti, z bojových umění / sportů / nebo klasické sebeobrany, kde proti noži běžně netrénují a rádi by rozšířili svoje schopnosti o téma jako je nůž. 

Ideální je pro absolventy našich online kurzů Basic a Teleskop, a pro studenty pravidelně trénující v SORUDO klubech. 

Rádi bychom napsali něco jako: “Na kurzu získáte jistotu, že zvládnete napadení nožem” Ale je to natolik nebezpečná, brutální a zákeřná situace, že si dovolíme napsat pouze: “Tento kurz skokově zvýší vaše šance na zvládnutí situace s nožem”.

Jak předprodej probíhá: 

  • Objednejte si náš online kurz v předprodeji za výhodnějších podmínek. 
  • Zaplaťte kartou nebo převodem.
  • Do 15.2. bude rozhodnuto jestli se pouštíme do natáčení. Pokud ne, obratem vracíme peníze. 

Trénujte systém SORUDO z pohodlí domova, bez obav z cestování, nebo epidemie. 

Co Vám kurz přinese

  • Trénoval jsem s vybavením, které jinde nepotkám.
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce .
  • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat .
  • Natrénujete jak řešit kritické situace chytře a jednoduše .
  • Můžete dále růst v rámci systému SORUDO.

Obsah kurzu Standard: 9 lekcí (9+ hodin videa / 30+ hodin tréninku) 
Obsah kurzu pro Absolventy: 7 lekcí (7+ hodin videa / 30+ hodin tréninku)  
Standard: 2.500 Kč | Předprodejová cena: 1.890,- Kč | Cena pro absolventy: 1.590,-Kč

Reference na offline verzi kurzu:

S kurzem jsem byl spokojený . Velkým zážitkem byl Shockknife, který naprosto zrealní celou situaci, kterou máte řešit . Důležité je si taky moci bouchnout do redmana „železem“ ,aby člověk věděl, jaké to je pak doopravdy.
Tomáš K - polygrafik
Jako učitel dokážu ocenit propracovanost, návaznost a metodiku celého kurzu. Pan instruktor Petr Moučka je zcela jistě dobrý bojovník, ale především také skvělý učitel, který dokáže své znalosti a zkušenosti předat svým studentům.
Jan J. - učitel, 32 let
SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu, používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení konfliktních situací. Přestanete se bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší.
Ivo Č. - 29 let, strojař
Podle mě velmi unikátní kurz. Jednoduché a funkční techniky a spousta praxe. Líbilo se mi to. Děkuji 🙂
Tomáš K. - 34let, obchodní zástupce