Online minikurz sebeobrany pro muže: Samoošetření

S tréninkem můžete začít hned teď!  Po vyzkoušení můžete pokračovat do celého online
minikurzu:

SAMOOŠETŘENÍ (LEKCE ZDARMA) 

Online minikurz sebeobrany pro muže

Od teď sebeobranu můžete trénovat online, sami z pohodlí domova, díky propojení našich video-lekcí s tréninkovým plánem, odejdete z online kurzu s tím že jste se opravdu něco naučili. 

Unikátní kurz vedený přímo šéf-instruktorem a zakladatelem systému SORUDO Petrem Moučkou, kterého na běžném semináři nepotkáte. Je zaměřený na reálnou sebeobranu a celý se odehrává v kontextu napadení nožem. 

Obsah online semináře je 6 lekcí a tréninkový plán. Kurz zvládne i člověk, který se nikdy "nepral", ale víme, že obsah je přínosný i pro zkušené bojovníky s mnoha černými pásky. 

Během videokurzu zažijete několik modelových simulací, které prověří vaše schopnosti. Uvidíte jak během napadení reagují jiní - zkušení bojovníci a získáte představu o tom, co v realitě funguje a co ne. 

Získáte přiložený tréninkový plán, který vám umožní vše co uvidíte ve videu jít ihned natrénovat - sami nebo se sparringem.  

Pokud jste z daleka, určitě oceníte, že na náš online kurz nemusíte nikam jezdit a ušetříte tak čas i peníze.  Navíc dostanete přístup k online kurz na celý rok - proto ho můžete absolvovat mnohokrát a tím hodně peněz ušetřit a zároveň precizně zvládnout základy.

Nemusíte čekat na vhodný termín. S naším online kurzem, můžete začít trénovat teď hned!! 

Co Vás mile překvapí: 

  • Kolik informací jsme do 2h online kurzu zvládli vměstnat
  • Přiložený tréninkový plán, díky kterému dokážete online kurzy využít naplno
  • Objevíte mezery ve vlastním tréninku
  • Kurz si můžete pouštět a trénovat opakovaně
  • Zjisíte že spoustu věcí dokážete natrénovat sami z pohodlí domova. 
100% Garance spokojenosti

Obsah kurzu: 6 lekcí (dohromady 2h)
Cena: 890,- Kč

Reference

Celé pojetí těch videí vypadá profesionálně zpracované. Posloupnost od představení, vysvětlení, ukázce a návodu jak trénovat je zpracovaný perfektně. Neztratil jsem se v žádné pasáži a pro člověka, který hledá reálnou sebeobranu, musí být tento zdroj dosti přínosný s vnitřním zakřičením heuréka(takový pocity jsem měl já):)
Michal Ř., 28 Let, StavařKung-fu (5 let), Reálná sebeobrana (4 roky)
Video je přehledné .. navazuje to na sebe srozumově .. je vidět strašná praxe ve výuce a v systému .. je to hodně profesionální .. takže za mě super .. Spousta informací .. jednotlivé fáze .. atd .. super výuka .. .. Máte v tom systém a přehled !!
Jan M., 30 let - Obchodní zástupceMusado(5 Let), Krav Maga (2 roky), MMA (2 roky), Elitní jednotka AČR (5let)
Videa působí dobře. Uceleně. Živě. - Vše je srozumitelné, jasné, společně s mauálem super, není nutnost si pouštet videa když se chci jen podívat na nějaké číselné info co a kolikrát cvičit. . Dalo mi to hlavně, že to jde online a pro člověka co zažil pár tréninků je to skvělé v tom, že lze vieo použít jako mnohem lepší vzpomínky a následně dle toho trénovat.
Petr K. 32 let - Obchodní zástupceŠerm (10 let)
Za mne video mi dalo jak strašně jsem byl a ještě jsem nepřipraven na opravdu reálnou situaci s nožem. Ale základ všeho je nezamrznout, začít jednat a to tím správným způsobem.
Václav K. 35 let - Vězeňská služba / PsovodMMA (2 roky) / Kravmaga (2 roky) / Aikido (2 roky)
Absolvoval jsem minikurs před časem osobně a jeho online podobu jsem uvítal. Před lety jsem se věnoval sebeobraně, judo a částečně karate a aikido. Z hlediska informací minikursu jsem si tudíž jen mírně navýšil, co jsem již věděl z osobní účasti. Sorudo rozhodně stojí za zamyšlení a přípravu v rámci možností. Jde o velmi kvalitní reálnou přípravu na možné brutální napadení a komu se to nelíbí, může se věnovat slunečnicím.
Vladimír V.Sebeobrana, Judo, Aikido, Karate
Super refresh informací z minikurzu absolvovaného naživo před téměř 3 roky. Skvělý nápad - lze nasát i trénovat po částech, v libovolný čas, vracet se k jednotlivým místům. Úžasně povzbudivý a motivační byl úsměv pana Moučky na závěr každé sekce 🙂
Michael W., Mgr., Ph.D.
Spousta parádních a praktických informací, Bylo to skvělé, reálné. Od té doby trénujeme jinak. díky!
Mgr. Jiří K.
Osnásím si základnou predstavu o tom ako vyzerá reálna sebaobrana. Kurz sa mi páčil, univerzálny systém sebeobrany sa ľahšie aplikuje aj neskusenemu človeku.
Ľubomír M.
Jiný pohled na reálnou sebeobranu. Jednoduché, stručné vysvětlení problematiky. Mile mne překvapila užitečnost online kurzu.
Miloš A.
Že to co v kurzu povídáte má hlavu a patu v kontextu toho co jsem se naučil za rok v krav-maga jsem se tady naučil za 2 hodiny. Kurz se mi líbí proto že dané věci mohu cvičit doma či s partnerkou.
Bc. Jakub B.1 rok Krav-maga
Odnasim si priblíženie reálného konfliktu. Kurs sa mi pacil moc, dostal som viac ako som očakával ! návaznosti vo výuku a velmi slušná simulácia konfliktu , s logickým vysvetlením. Pozoitívne - Praktičnost a jednoduchost výuky !!!
Jan B.
Líbil se mi jasný algoritmus reakce na (potenciální) hrozbu. Skvělý poměr cena/přínos. Názornost a to, že je to vpodstatě podané jako tréningový plán. Míra "interaktivity" a důraz na nácvik
Timotej M.
Odnáším si novou zkušenost, kterou se snažím trénovat a drilovat. Ale myslím, že až případná zkušenost, praxe a čas ukáže jak to bylo pro mě účinné.Kurz se mi líbil. Snažíte se řešit reálné situace, které jsou šité pro člověka žíjícího dnes v ČR. Stará bojová umění s dlouhou tradicí považuji za krásnou fyzickou aktivitu. Ale mého kamaráda a dobrého karatistu také bolestivě zmlátili drbani na ulici. Vůbec to nečekal a byl překvapený. Hledal jsem něco praktického a s Vaší nabídkou jsem velmi spokojen. Očekával jsem hlavně informace o praktické sebeobraně a ty jsem od Vás získala velmi příjemně mě překvapily modelové situace.
Petr V.
Ukázali jste mi nový pohled na "ulici" Systematičnost a logická zdůvodnění Jak zkušení profesionálové nedokázali vzdorovat útoku nožem
František F.
Odnáším si to, že realita je úplně někde jinde. To že bránit se nožem není nejlepší nápad. To že nosit pistoli neznamená že se nemůžete dostat do situace kdy ji ani nestihnete vytáhnout. P.S. hodně mi daly i videa na youtube a byl to hlavní důvod proč jsem se rozhodl do kurzu jít. Vlastně asi jednoduchost těch základů. Prošel jsem si vším možným od wu-shu přes capoeiru, taekwondo, systemu, box a MMA a pořád mi to něco dalo.. Minimálně to, že i u fullkontaktních systémů je pořád trénink v rukavicích daleko od reality a že pěstí vlastně člověk mlátit nechce.
Radek K.wu-shu, capoira, teakwondo, systema, box, MMA,..
Dalo mi to systémový racionální základ přístupu k sebeobraně a překvapila mě systematičnost, racionalita, "jednoduchost", a pravděpodobná srozumitelnost i pro úplné začátečníky
Jaroslav V.
Líbili se mi princípy, aplikovateľné v každej situácii Páčil sa mi kvôli realistickému prístupu, situacky sú super. Testovanie rôznych bojovníkov pri napadnutí nožom veľmi popisné.
Ľuboš B.
Při přepadení bych nyní postupoval jinak, předtím jsem např. nikdy ani neuvažoval o nějaké verbální facce. Některé věci z kurzu si párkrát do týdne zkouším, k tomu pak i dělám kickbox. Velmi se mi líbil. Velmi mě udivilo jak si v modelové situaci nedokázali poradit ani profesionální vojáci. Dále mě velmi zaujmula komplexnost systému. Jak si v modelové situaci nedokázali poradit ani vojáci, ani "studenti" krav magy.
František K.
Potvrdil jsem si velice podobný postup, který jsem si sám připravil v případě obrany. Nebo o něm mám velice podobnou představu. Správný Proces kontroly řezného zranění jsem neznal. Určitě zaujali co nejvíce reálně možné ukázky adeptu jejich obrany proti noži. Ale hlavně jak vás nutí kurz i systém o všem přemyšlet a spekulovat.
Jan S.
Dozvěděl jsem se hlavně to, že na ulici je to opravdu někdy o život. Že berete trénink opravdu vážně a podle reality. Líbily se mi ukázky útoků na profi zájemce a to, že někdo má speciální výcvik nebo dlouholetý trénink v bojových uměních vlastně nic neznamená.
Marek L.