INSTRUKTOR SORUDO - ZAMĚSTNÁNÍ 

Staňte se lektorem unikátního systému REÁLNÉ sebeobrany z ČR, který už 20 let zachraňuje životy a probouzí v lidech hrdinství u nás i v zahraničí. Získejte práci, která vás bude skutečně bavit, a staňte se lektorem ve vašem městě/regionu. 

0
Bojovníků se už přihlásilo
0
Instruktorů ve výcviku pro ČR
0
Lidí prošlo našimi kurzy
0
Let zkušeností

Je systém SORUDO to pravé pro Vás?

Akcent na realitu, rychle naučitelné techniky, trénink v plné rychlosti a reálném prostředí. Komplexní zvládnutí kritických situací od taktiky a prevence, přes efektivní boj až po první pomoc a právní dohru. To vše je SORUDO. Jeden z mála systémů, který se stále zlepšuje a vyvíjí. Vycházíme z nových světových trendů, výzkumů, statistik a vlastního testování.

Jak se stát lektorem? 

Nabíráme nové lektory i během Covid pandemie. Výcvik je individuální, můžete se nyní připravit a po rozvolnění rovnou začít podnikat jako lektor sebeobrany ve vašem městě. 

Požadavky:

 1. Zkušenosti s bojovými sporty / uměními / sebeobranou (min. 5 let) 
 2. Aktivně trénující (vaše zkušenosti nejsou 20 let staré) 
 3. Chuť učit se něco nového (která vás nesmí nikdy opustit) 

Začít je snadné:

 1. Přihlásíte se (vyplněním jednoduchého dotazníku) 
 2. Pohovor (po telefonu, nebo Skypu si promluvíme o vašich zkušenostech)
 3. Testovací trénink ZDARMA (pokud s námi ještě necvičíte, je nutné potkat se na testovacím tréninku) 
 4. Výcvikový kemp pro lektory (individuální rozsah) 
Mám zájem

Rozsah výcviku je individuální, někdo je připravený začít po 15 denním kempu, někdo není připraven ani po pár letech výcviku.

Kde nabíráme lektory? 

Přihlásit se můžete ať jste odkudkoliv, i v městech kde kluby máme, není obsazená plná kapacita. 

PROČ SE STÁT LEKTOREM 

Více informací o systému SORUDO a o možnosti stát se lektorem vám poví přímo šéf-instruktor a zakladatel - Petr Moučka.

Neváhejte, napište nám a přijďte si vyzkoušet systém SORUDO.

Práce lektora 

Pozice lektora klubů je zaměstnání, můžete získat certifikaci instruktor SORUDO a šířit s námi systém SORUDO.

Získáte od nás veškeré potřebné know-how a pomoc, k tomu, aby váš klub fungoval. Správným pojetím realistické sebeobrany počínaje, provozem klubu konče. Postaráme se prodej / plnění klubů a marketing. 

Po absolvování potřebného výcviku, je na naší vzájemné domluvě jak budete chtít pokračovat. Můžete si otevřít 1 SORUDO klub / nebo získat licenci na celý kraj a začít se živit jako profesionální lektor SORUDO. 

Jde o možnost získat práci, na kterou budete skutečně hrdí – teď i za mnoho let! Možnost podílet se na záchraně životů, ochraně slabších ale i změně společnosti.

Další důležité informace:
 • Naučíme Vás, jak SORUDO kluby naplnit
  Můžete si kluby plnit sami, nebo prodej a plnění nechat v našich rukách a soustředit se pouze na lektorství.
 • Neodnesete si pouze techniku
  Naučíme Vás i jak učit, jak skládat jednotlivé lekce metodicky správně, reálně a bezpečně tak, aby kluby byly pro všechny zábavné a maximálně přínosné.
 • Nemusíte si lámat hlavu s provozem
  Dáme Vám jednoduché postupy na to, jak kluby správně zkoordinovat, pronajmout si prostory, sehnat vybavení za nejvýhodnější ceny.
 • Pomůžeme Vám postarat se o účetnictví i právní stránku vedení klubu
  Víme, že to každého, kdo nemá s podnikáním zkušenosti, děsí, ale dáme Vám systém, díky kterému vše zvládnete na pár kliknutí v počítači nebo v mobilu.
 • Budeme k dispozici
  Pokud narazíte na nějaký problém, pravděpodobně už jsme ho řešili také a víme co s tím. Můžete kdykoliv zavolat a poradit se.
 • Budete muset projít náročným výcvikem
  Výcvik proběhne buď formou kempu / kempů nebo prodloužených víkendů. Společně se domluvíme.
 • Budeme chtít, abyste trénovali dál
  Není nutné, abyste čekali rok, než si svůj první klub otevřete, ale chceme, abyste počítali s tím, že je to pouze začátek. Budeme chtít abyste i nadále trénovali jak sami, tak s námi. Pravidelně si Vás přezkoušíme. 🙂
 • Výcvik nedáváme zadarmo
  SORUDO klub bude Vaše podnikání a zisky z něj budou mířit k Vám. Proto, i když budete mít výcvik za nižší ceny, než byste měli jako běžní klienti, nemůže být zdarma. Částka ale nebude pro nikoho nemožná a můžeme se domluvit i na individuálních podmínkách. Investice se vám vrátí během pár měsíců a pro nás je důkazem, že to myslíte vážně a chcete se cvičení v klubu věnovat dlouhodobě.
 • Nic neriskujete
  Je nutné podotknout, že nic nehradíte, dokud nejsme na 100 % domluvení, nemáme Vás vyzkoušeného a nejsme si jistí, že to zvládnete jak bojovnicky a lektorsky, ale i organizačně.

Stačí kliknout na tlačítko, vyplnit nám jednoduchý dotazník a do 2 dnů se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu. Už na Vás čekáme. 

NAŠI LEKTOŘI:

Martin Galousek (Brno)

Michal Řezníček (Zlín)

Petr Křížek (Plzeň)

Petr Sochor  (Praha a Kladno)

Petr Cihelník (Hradec Králové)