Mexico City – Den 13. (30.10.)

1584x

Na dnešní den jsme ze včerejška měli naplánovanou rozlučkovou party a focení na nějaké promo materiály z naší návštěvy.

Jak už tady v Mexiku bývá zvykem, plán přestává platit v minutě, kdy se vypustí a tak dnešek probíhal docela jinak.

Ráno jsme vyjeli z hotelu do tělocvičny bez zpoždění a poprvé za náš pobyt nebyl hrozný provoz. Za celou cestu jsme museli troubit jen jednou a vjely nám tam jen 3 auta.. to je nezvykle málo.. a tak jsme byli na místě velmi brzy. Podle plánu nás mělo čekat nějaké focení a nějaká prezentace k natočení.. Na místě se z toho vyklubal zkrácený kurz pro bodyguardy, který se celý natáčel a fotil.

Na to, že jsme s sebou neměli žádné vybavení, podklady, ani nic podobného, dopadl kurz velmi dobře. Hodně věcí jsme našli v tělocvičně, a to ostatní.. jednoduše – co nemáš, to nepotřebuješ 🙂

Stejně jako u předchozích skupin, i tady bodyguardi dojeli na fyzičku.. prostě vsází na to, že mají pistoli, že se prát nepotřebují.. ale už jim moc nedochází, že ne vždy se dá použít..

Po kurzu jsme měli mít schůzku, která se několikrát posouvala.. tak jsme vyrazili na oběd. Všude už vrcholí přípravy na zítřejší Halloween, takže je to tu samá lebka. Obecně je v Mexiku velmi rozšířený kult smrti. Tady to berou jako velmi běžnou součást života, naprosto normální věc, že někdo umře, a nebojí se toho.. I malé děti na sobě běžně nosí lebky – po celý rok, ne jen na Halloween.

Po obědě se schůzka odpískala, a tak jsme jeli na hotel, kde už se nestalo nic zvláštního.. kromě toho, že nás karty opět odmítly pustit na pokoje..

Ale jsme tu a rozlučkovou párty máme naplánovanou na zítra. Uvidíme, jak se poslední den ukážou v dodržování plánů…

V.