Připravované ONLINE KURZY (předprodej) 

Máte to k nám daleko, nebo nestíháte pravidelné cvičení? Pak mohou být online kurzy to pravé pro vás.
Trénujte s námi řešení nejhorších situací, které vás mohou potkat a naučte se je řešit díky jedinému komplexnímu systému reálné sebeobrany na světě. Staňte se bojovníkem připraveným na realitu. 

V předprodeji tyto kurzy pořídíte za výrazně výhodnější ceny a podpoříte naši tvorbu. 

VÍCE O AKTUÁLNÍM PŘEDPRODEJI:

Na této stránce naleznete více 13 kurzů, které vybrali naši fanoušci na Youtube. Spouštíme nyní před-prodej, abychom ověřili opravdový zájem o Online kurzy. Vybereme jich 6 které se natočí. Více informací najdete ve videu:

Vybraných 6 online kurzů budeme natáčet od "nejlepších" v tempu 2 kurzy měsíčně. Do 3 měsíců tedy bude hotovo. 
Pokud zakoupíte kurz, který nenatočíme, můžete si buď vybrat jiný, nebo vám vrátíme peníze. Předprodej běží do konce Února. 

Bojová medicína

Ošetření sebe i ostatních v kontextu boje a pouliční sebeobrany. Od vybavení po improvizaci. 

Málo který boj se obejde bez zranění vašeho, nebo vašich spolubojovníků. Kurz bojové medicíny, je esence toho co je v první pomoci důležité, co dokážete aplikovat pod palbou, dokážete kdekoliv. Kurz bude i v online podobě velmi realistický, zažijete i modelové simulace.

1.590 Kč | 7h

SKUPINA: Boj se skupinou 

Napadení skupinou / nejčastější scénáře. 

Máte natrénováno a dokážete se bránit proti jednomu soupeři? Výborně. Je nutné udělat další krok. V tomto kurzu natrénujeme základní principy boje proti skupině. Stavět budeme na nejčastějších scénářich, které Vás mohou potkat.

1.590 Kč | 7h

Asertivita 

Jak uklidnit každou situaci, nebo naopak prosadit se (Na ulici / ale i v kanceláři) 

Pokud sledujete právě nás, je pravděpodobné, že většinu situací zkusíte radši vykomunikovat, než abyste se museli prát. ... Právě pro Vás je tu tento kurz, který je plný tipů a praktických cvičení jak na to. Většina principů je navíc přenositelná do každodenní komunikace doma nebo v práci.

1.590 Kč | 7h

Bojová psychologie 

Jak se připravit na boj (krátkodobě / dlouhodobě), a poté dokázat vypnout. 

Říká se že 5% výsledku tvoří technika / 15% taktika / a zbytek je psychika. Jak jí ale rozvíjet a připravit se na boj? Jak to vyvážit, aby to nemělo negativní následky na váš každodenní život? ... Naučíme Vás jak rychle zapnout, ale i jak zase vypnout bojovníka, kterého v sobě máte!

1.590 Kč | 7h

Improvizace - PROSTŘEDÍ

Jak v sebeobraně využít - schody / dveře / auta / lampy / lavičky - celé město.

Využívání prostředí vám může dát obrovskou taktickou výhodu. Je to něco co málo kdo trénuje, při tom to může rozhodovat. Jak se bránit na schodech, kolem lampy, nebo stromu a co dělat v omezeném prostoru může rozhodovat.

1.590 Kč | 7h

Fyzická příprava PRO SEBEOBRANU

Jak by měl trénovat bojovník / jak to stihnout za minimum času? 

Fyzická kondice není podmínka pro to abyste se dokázali bránit, ale je to obrovská výhoda. Naučíme Vás jak dát větší ránu, mít větší sílu, donést zraněného o pár kilometrů dál, a jak krvácet pomaleji! Budete brát v potaz, to že nejste profesionál, a nemáte denně 2 hodiny na trénink. Vše bude rychlé, jednoduché a maximálně efektivní + proveditelné z domova.

1.590 Kč | 7h

Sebeobrana S NOŽEM

Nosíte u sebe nůž? Využijte ho naplno na sebeobranu v různých situacích.

Nůž je zbraň, kterou u sebe nosí téměř každý. Ať jako pracovní nástroj, nebo něco čím byste se chtěli bránit. I když preferujeme teleskop, může se snadno stát, že nůž někomu vezmete, někde ho popadnete jako improvizovanou zbraň, nebo vezmete do ruky něco ostrého. Co ale s ním?

1.590 Kč | 7h

Survival ve městě

Jak přežít ve městě / kde brát potravu a vodu / teplo / jak být neviditelný?

Podíváme se na několik scénářů při kterých potřebujete přežívat v Survivalovém režimu ve městě. Budeme si tak trochu hrát na bezdomovce. Ukážeme vám kde obstarat teplo, sucho, jídlo, peníze. To vše v kontextu "low profile" - nikdo vás nesmí najít / chytit. ... Tahle dovolená v Brazílii prostě nevyšla 🙂

1.590 Kč | 7h

Boj na zemi 

Končí tam 50% rvaček a napadení. 

Více než polovina napadení a rvaček končí na zemi, co tam ale dělat? / Jak reagovat i když za sebou nemáte 10 let tréninku a černý pásek v BJJ? A pokud máte, tak co je funkční i na ulici proti někomu kdo je 2x silnější než vy? Odpovědi najdete v Online kurzu boje na zemi. Je vhodný pro kluky i holky, začátečníky i pokročilé.

1.590 Kč | 7h

Boj v autě a okolí 

Kolem auta / při nastupování / využití auta pro boj

V autě a kolem aut se všichni pohybujeme každý den. Agresivita za volantem je častá. Auto vám mnohé situace vyřeší - můžete prostě odjet, ale mnohé situace vám znesnadní. Vše o boji v autě / kolem auta / za pomoci auta se pokusíme dostat do tohoto kurzu.

1.590 Kč | 7h

PŘEDPRODEJ = LEPŠÍ CENA

Baví vás naše online kurzy a chcete je nakoupit v předstihu a za výhodnějších podmínek? Pak je předprodej to pravé pro Vás! Právě připravujeme několik dalších online kurzů, vyberte si ten pravý pro Vás! 

Kromě výhodnější ceny v předprodeji, je možné využít balíčku  a předplatit si více online-kurzů najednou se slevou. 🙂

Balíčky: 

  • 1.590 Kč / 1 kurz
  • 2.950 Kč / 2 kurzy
  • 3.990 Kč / 3 kurzy
  • 6.390 Kč / 6 kurzů