Kurzy pro firmy

Umíme připravit kurz na míru podle Vašeho přání. V rámci řešení konfliktů, sebeobrany, první pomoci, nebo komunikace pro Vás postavíme program v téměř jakémkoliv rozsahu. Umíme ho pojmout jako vzdělávání, zážitek, ale i teambuilding. Naši zkušení lektoři zajistí, že na kurzech nadchneme všechny účastníky a přizpůsobíme intenzitu kurzu jejich možnostem. Nemusíte mít obavu, že byste kurz nezvládli a nuda už vůbec nepřipadá v úvahu. 

0
Firem prochází našimi kurzy
0
+
Kurzů a 4000 klientů ročně
0
+
Kurzů už jsme uspořádali
0
Let už školíme firmy

Kurzy pro vaše pracoviště

Připravíme vás na krizové situace, které mohou nastat na vašem pracovišti, poradíme vám se systémovým řešením, proškolíme váš pesonál a zajistíme potřebné vybavení. 

Řešení konfliktů a sebeobrana 

Velmi často děláme kurzy pro riziková pracoviště, našimi kurzy prochází úředníci, kontroloři, revizoři, knihovníci, zaměstnanci v sociálních službách, psychologové, lékaři. Pro každé pracoviště, kde hrozí nějaký konflikt nebo nebezpečí, dokážeme postavit kurz na míru, který zvýší bezpečí a klid vašich zaměstnanců. 

První pomoc reálně a zážitkem 

Většina firem za sebou má vzdělání v první pomoci, to většinou nestálo za nic. Bylo nudné, nic jste si nevyzkoušeli, nemáte pocit že byste na 100% zvládli situaci vyřešit... Právě proto jsou tu naše kurzy, které jsou plné nácviku, modelových simulací a praxe. Rádi je přizpůsobíme na míru pro vaše pracoviště. Oblíbená je autonehoda. :)

Komunikace a asertivita 

Nejvíce konfliktů, které v životě zažijete, nebude nutné řešit přes sebeobranu. To ale neznamená, že se nemůžete bránit verbálně. Můžeme posunout komunikaci a asertivitu vašeho teamu na novou úroveň. Jak je naším zvykem, tak zážitkově se spoustou modelových simulací, žádné nudné sezení v lavici. 

Teambuilding a zážitek 

Konečně teambuilding, ze kterého si kromě silného společného zážitku odnesete i spoustu přesahů do běžného života, které mohou v kritickou chvíli rozhodovat.  

Hrdinou u autonehody 

Zkuste pro tentokrát něco smysluplného 😉 Možná za sebou nějaký firemní teambuilding máte. Možná jste byli v lanovém centru, možná jste sjížděli vodu a nebo jste závodili v roztodivných kostýmech. To jsou jistě společné zážitky – ale je to opravdu teambuilding? Nabízíme vám teambulding, kde uvidíte to nejlepší ze svých kolegů, uvidíte je v roli hrdinů u autonehody, získáte silný společný zážitek a dovednosti, které mohou zachraňovat životy. 

Den blbec 

Je mnoho věcí, které se vám mohou stát, s námi se je můžete naučit řešit a ještě se u toho výborně bavit. V rámci teambuildingu "Den blbec" vám poskládáme různé zážitky, od přežití v divočině až po sebeobranu do jednoho dne.
V rámci jednotlivých stanovišť poté zažijete mnoho zážitků a naučíte se řešit mnoho situací. Výběr je pouze na vás, volit můžete z více než 80ti témat pro jednotlivá stanoviště. Víme, že tyto společné zážitky opravdu stmělí váš tým.  

Přežití v divočině 

Naučte se společně přežít, pojďte s námi do divočiny, odstřihněte se od všech technologií a pohodlí a naučte se spolu se svým týmem spolehnout pouze sami na sebe a vaše kolegy. Naučíte se spolupracovat (nic jiného vám nezbyde), vážit si zdrojů a získáte opravdu silný společný zážitek, o kterém si budete ještě dlouho vyprávět. Zároveň si vyčistíte hlavu a vrátíte se do práce s úplně novou dávkou energie.

Všechny kurzy se nám sem nevejdou, umíme jich více než 80.
Neváhejte se ozvat a určitě najdeme to pravé pro vás. 

Zavolejme si
+420 777 204 836
Nebo nám napište
firmy@sorudo.cz