Franchising

SORUDO už více než 21 let zachraňuje životy a probouzí v lidech hrdinství u nás i v zahraničí. Šiřte s námi dál systém, který už má za sebou více než 21.000 žáků a více než 79 přímo zachráněných životů skrze naše absolventy.

0
Životů zachráněno naší prací
0
Firem prošlo naším výcvikem
0
+
Lidí projde ročně našimi kurzy
0
%
Pozitivních referencí
Franchising SORUDO

Rosteme do světa s unikátním Českým systémem sebeobrany, který se nyní dočkal uznání už ve více než 17. zemích a na několika kontinentech.

Staňte se FRANŠÍZANTEM unikátní firmy z ČR, která už 21 let zachraňuje životy a probouzí v lidech hrdinství. 

Můžete být součástí našeho příběhu a zachraňovat s námi životy skrze kurzy našeho vlastního originálního systému sebeobrany, první pomoci a řešení krizových situací, které děláme pro firmy, ale i pro veřejnost v ČR i v zahraničí.

Franšíza pro kraj (veřejnost)

Hledáme instruktora, který si jako své podnikání otevře 10 klubů, bude pořádat semináře, individuální lekce, bude se sám intenzivně vzdělávat a postupně otevírat i pokročilé skupiny. Takových instruktorů hledáme pouze několik - jednoho pro každý kraj.

Statní franšíza (pro firmy)

Pro státní franšízu hledáme podnikatele, který by řídil kopii Českého SORUDO na Slovensku, což znamená řídit team několika lidí, a pořádat kurzy pro firemní klientelu.

Další možnosti spolupráce: