Startujeme první SORUDO kluby pro ženy v ČR

1290x

Pravděpodobně jste již zažila ten nepříjemný pocit, kdy byste venku raději nebyla sama a hledáte způsob, jak se nejrychleji dostat domů nebo alespoň do bezpečnějšího prostředí.

Věříme, že i ženy se dokáží ubránit, probudit v sobě hrdinku, která ochrání sebe, své děti, kamarádky a jednoduše kohokoliv slabšího, kdo si nedokáže pomoct sám. Přestaňte být snadnou kořistí!

Ze zkušeností víme, že pravidelný trénink je nejúčinnější pro nacvičení sebeobrany tak, abyste se už nemusela bát jít podchodem nebo sama po setmění, a proto jsme pro Vás připravili první kluby SORUDO sebeobrany pro ženy. Nikdo na Vás nebude křičet, ani se nebudete navzájem mlátit. Kluby vedou zkušené lektorky a jsou určené pouze pro ženy a dívky.

 

Získejte pravidelným cvičením víc než jen o číslo menší oblečení nebo lepší kondici, naučte se ubránit svůj život i majetek.

Kde SORUDO kluby najdete?
První kluby pro ženy otevíráme od ledna 2018 v Praze a v Hradci Králové.

Jak to v SORUDO klubu chodí?
Trénink v SORUDO klubu probíhá 1x týdně na 2 hodiny. Chceme, aby SORUDO kluby byly pouze pro dlouhodobě cvičící členky, které počítají, že chtějí SORUDO trénovat alespoň půl roku a déle. Obvykle chceme, aby si klientka vyzkoušela alespoň minikurz sebeobrany a až poté se rozhodla, zda chce SORUDO trénovat dlouhodobě.

Pro koho jsou SORUDO kluby určeny?
Kluby pro ženy jsou pouze pro ženy starší 18ti let. (Výjimky možné) Nezáleží na tom, jakou máte fyzickou kondici, jestli jste drobná,… nebudeme Vás učit, jak se prát, naučíme Vás, jak se ubránit.
Máte ve svém okolí muže, kteří by také rádi cvičili? Není problém, trénují s námi i muži, více informací o pravidelných SORUDO klubech pro muže najdete zde.

Kolik bude členství v klubu stát?
Členství v klubu bude výrazně cenově dostupnější než naše běžné kurzy. Běžné kurzovné se bude pohybovat kolem 990,-Kč/měs.
Při platbě předem se můžete dostat až na nějakých 850,-Kč/měs.

Další výhody členství klubu
Jako členky SORUDO klubů budete mít mnoho výhod, jako je například zlevněné vstupné na většinu našich standardních kurzů, např. sebeobranu s teleskopickým obuškem, první pomoc u autonehody, první pomoc pro děti atd.  Členství Vám také otvírá dveře do některých našich neveřejných kurzů.

Chcete to být právě Vy, kdo se stane v SORUDO klubu moderní hrdinkou? Napište nám na kurzy@sorudo.cz a my se Vám ozveme.