Pravidelné cvičení sebeobrany pro muže 

Věříme, že se každý může stát moderním rytířem, umět a chtít zasáhnout v krizové situaci a dokázat ochránit sebe i své blízké. Víme, jaké dovednosti jsou nezbytné a jak je nejlépe učit a trénovat.

Také víme, že k tomu, abyste si mohli být jistí že zvládnete i ty nejnebezpečnější situace, kdy jde o život Vám nebo Vaší rodině, je zapotřebí pravidelné cvičení, a to nejlépe právě v našich klubech sebeobrany SORUDO.

SORUDO kluby jsou koncept pro pravidelné a dlouhodobé cvičení, lišící se od našich standardních kurzů právě tím, že počítají s delším časovým horizontem tréninku a umožní nám učit Vás toho prostě víc a naučit Vás to lépe. 🙂

Jak to v SORUDO klubu chodí?
Trénink v SORUDO klubu probíhá 1-2x týdně na 2 hodiny. Chceme aby SORUDO kluby byly pouze pro dlouhodobě cvičící, kteří počítají že chtějí SORUDO trénovat alespoň půl roku a déle. Obvykle chceme aby si klient vyzkoušel alespoň minikurz sebeobrany a až poté se rozhodl zda chce SORUDO trénovat dlouhodobě.

Pro koho jsou SORUDO kluby určeny?
SORUDO kluby jsou rozdělené na kluby pro muže a pro ženy a pouze pro starší 18ti let. (Výjimky možné)

Kolik bude členství v klubu stát?
Členství v klubu bude výrazně cenově dostupnější než naše běžné kurzy. Běžné kurzovné se bude pohybovat kolem 990,-Kč/měs.Při platbě předem se můžete dostat až na nějakých 850,-Kč/měs.

Klub si můžete nejdříve vyzkoušet – stačí nám napsat. 

Kdy kluby probíhají?
Hradec Králové a Brno – vždy v úterý a ve čtvrtek od 18:00 do 20:00
Praha – vždy ve středu od 19:00 do 21:00

Další výhody členství klubu
Jako členové SORUDO klubů budete mít mnoho výhod, jako je například zlevněné vstupné na většinu našich standardních kurzů, jako je sebeobrana s teleskopickým obuškem, první pomoc u autonehody atd.

 Zároveň Vám členství otvírá dveře do některých našich neveřejných kurzů a jde o první krok k možnosti růstu na pozici Instruktora uvnitř SORUDO systému.

Co Vám klub přinese

  • Naučíte se bránit se proti různým typům napadení a hrozeb 
  • Natrénujete jak řešit kritické situace chytře a jednoduše 
  • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat 
  • Můžete dále růst v rámci systému SORUDO

Kde kluby najdete

  • Hradec Králové
  • Praha 
  • Brno 
  • Další právě připravujeme

Termíny

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Členství od 849,-Kč / měs                                       100% Garance spokojenosti

Reference

SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu, používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení konfliktních situací. Přestanete se bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší a při tom vůbec nemusí dojít ke střetu nebo boji.
Ivo Č. – 29let, strojař
Bohužel i v naší republice přibývá nenadálých situací vyúsťujících v agresi a to i v městech na ulicích za denního světla. Sorudo je výborná příležitost, jak se na takové situace připravit. Zjistíte, že tyto situace nejsou bezvýchodné a že je možné je zvládnout i nekonfliktně
Jakub G. – 35let, IT technik
Sorudo mi pomohlo nacvičit si reakce pro situace, kdy už není čas se dlouze rozhodovat.
Filip A. – 26let, programátor