Kurz sebeobrany pro muže

Tříměsíční trénink sebeobrany – účinná dávka odvahy, sebevědomí a hlavně schopností. 

Co uděláte s opilcem kopajícím do Vašeho auta? Jak se zachováte, když Vás útočník ohrožuje nožem? Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? A jak vyhrát i bez fyzického kontaktu?

S námi získáte promyšlený trénink k nezaplacení!

Během tří seminářů, do Vás dostaneme základní znalosti a schopnosti, nutné k řešení nejběžnějších situací, které Vás v rámci sebeobrany mohou potkat. 

Nestihneme z vás udělat válečníky, ale pokud pro vás není lákavá představa dlouhodobého tréninku v jednom z našich klubů, pak je tento program to pravé pro vás. 

Zkušený lektor Vás naučí, jak efektivně jednat v konkrétních situacích z reálného života. 

Garantujeme Vám spokojenost. Pokud tomu tak nebude, vrátíme Vám peníze zpět. Proškolili jsme už desetitisíce klientů a ještě se nám to nestalo. 🙂 

Nikdo s Vámi nebude mlátit o zem. O tom náš kurz není. Lektor Vás bude respektovat a věnovat se Vám v rámci skupiny max. 10 lidí.

Pro kurz je jedno, jací jste. Mladší, starší, vyšší, menší… Všechny techniky jsou účinné bez ohledu na Vaši váhu, sílu či výšku.

Přihlásit na Vámi vybraný termín se můžete níže, nebo nám napište a rádi vám o kurzu povíme víc. 🙂 

Překvapí Vás

  • Nikdo se mnou nemlátil o zem.
  • Lektor se mnou jednal s respektem a překvapilo mě, jak moc mi pomáhal
  • Zvládl jsem to i bez předchozích zkušeností se sebeobranou 
  • Překvapilo mě o kolik je jiná sebeobrana na ulici, než bojová umění, nebo sporty. 

Termíny

Délka kurzu: 3x 7 h Cena: 5.500 Kč                                       100% Garance spokojenosti

Reference

Lekce SORUDO basic nabízí skvělý úvod do principů efektivní sebeobrany. Po jeho absolvování jsem změnil pohled na to, jak se efektivně bránit připadným agresorům, dozvěděl se zásady první pomoci a hlavně jsem se skvěle pobavil při spoustě interaktivních her a modelových situací. Doporučuji všem, ženám i mužům, mladým i starým.
Tomáš Pilát, grafik, 32 let
SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu,používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení situací.  Po absolvování Basic kurzu se přestanete bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší a přitom vůbec nemusí dojít ke střetu nebo boji.
Ivo Čikovský, strojní konstruktér, 28 let