Šetři ruku, použij teleskop.

„O kus blíže realitě.“ - Sebeobrana s teleskopickým obuškem. 

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu.

Systém SORUDO vytvořil a sjednotil celou řadu těchto technik do jednoduchých a lehko zapamatovatelných principů. Nebudete se muset učit různé páky a fixace – stačí jeden typ úderu přenositelný na různé situace, který si bezpečně zadrilujete a zasadíte použití do kontextu celé situace. 

Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici.

Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití, podle závažnosti situace. 

Pokud nemáte s obuškem žádnou zkušenost, naučíte se, co je potřeba. A i když už jste třeba nějaký výcvik absolvovali v rámci služební přípravy, zaručujeme Vám nový pohled a nové možnosti použití této všestranné zbraně.

Jako jedni z mála v Evropě Vám zaručíme  jedinečný trénink s výcvikovým teleskopickým obuškem BlueBaton a potkáte celou řadu dalších unikátních tréninkových pomůcek. 

Doporučíme vám také vhodný typ teleskopického obušku, a vhodné nošení. Celý kurz je postavený tak, abyste jej zvládli i s nižší úrovní fyzické kondice. 

Pokud už SORUDO cvičíte, bude kurz s teleskopem navazovat, na to co už znáte. Ale zároveň je kurz stavěný pro klienty, kteří s námi nemají zatím žádnou zkušenost. 

Cílem kurzu je naučit vás na základní úrovni teleksopický obušek ovládat, a zvládnout s ním jednoho soupeře. V navazujících kurzech se věnujeme napadení skupinou za použití teleskopického obušku. 

Co Vám kurz přinese

  • Trénoval jsem s vybavením, které jinde nepotkám
  • Bylo rychlejší naučit se bránit se zbraní než bez ní
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
  • Zjistil sem, že teleskopický obušek je ještě lepší zbraň než jsem myslel
  • Překvapilo mě, kolik chyb sem s teleskopickým obuškem dělal, a jak byl tento kurz důležitý. 

Termíny

Sebeobrana s teleskopem lvl 1 - Plzeň

16.6. 2024 10:00Plzeň, REGISTRACE na kurz na: petr.krizek@sorudo.cz / 608 879 766 Cena: 2.200,-

Sebeobrana s teleskopem lvl 2 - Plzeň

23.6. 2024 10:00Plzeň, REGISTRACE na kurz na: petr.krizek@sorudo.cz / 608 879 766 Cena: 2.200,-

Sebeobrana s teleskopem lvl. 2 BRNO

17.8. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 2200 kč

Sebeobrana s teleskopem lvl. 2 BRNO

17.8. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 2200 kč

Sebeobrana s teleskopem - Praha

16.11. 2024 10:00Praha

Délka kurzu: 7 h Cena: 2.200 Kč
100% Garance spokojenosti

Reference

S kurzem jsem byl spokojený . Velkým zážitkem byl Shockknife, který naprosto zrealní celou situaci, kterou máte řešit . Důležité je si taky moci bouchnout do redmana "železem" ,aby člověk věděl,  jaké to je pak doopravdy. Dale se mi líbila improvizace - použiti jiných předmětů místo obušku - neřekl bych, že to tak bolí stočeným časopisem.
Tomáš Král, polygrafik
Jako učitel dokážu ocenit propracovanost, návaznost a metodiku celého kurzu. Pan instruktor Petr Moučka je zcela jistě dobrý bojovník, ale především také skvělý učitel, který dokáže své znalosti a zkušenosti předat svým studentům. Přestože je kurz poměrně fyzicky náročný, střídaly se zde pasáže s pohybovou aktivitou a teorií, takže byl čas si i trochu odpočinout. Všechny části kurzu (jednání s agresorem, vyprošťování z úchopů, nácvik úderů, reálná obrana s teleskopem, základy práva i první pomoc) byly předkládány zábavnou formou s důrazem na reálnost situací, takže rozhodně nebyl čas se nudit. Důkazem toho je moje přihláška na další kurz SORUDO. Díky moc za skvělý kurz.
Jan Josif, učitel, 32 let