BOJOVÁ PRVNÍ POMOC

K vítězství nestačí jen vyhrát bitvu, musíte ji umět přežít. Náš kurz Vám ukáže jak se po boji ošetřit.

Pokud už nějakou dobu trénujete sebeobranu a trénujete ji reálně, tak víte že v mnoha situacích se nevyhnete zranění. Jste dobří pokud jste se dokázali ubránit, ale co dělat teď?

Se systémem SORUDO se naučíte unikátní kombinaci sebeobrany a první pomoci. Nebudete se zabývat bolístky na které v reálné sitauaci stejně není čas, ale naučíte řešit akutní stavy, na které máte jen několik málo minut. Nebude Vás školit nějaký zdravotník, ale naši profesionální lektoři.

Kritické situace Vás nebudeme učit oddělenně. Zažijete si modelovou simulaci, při které se budete muset bránit útočníkovi a navíc se postarat o svého zraněného kamaráda. Ukážeme Vám jak se zaměřit na to nejdůležitější a kdy je vlastně vhodný čas si zranění ošetřit….  Dostanete postupy, které Vám pomohou situaci bezpečně  vyřešit.

Kurz je ideální pro absolventy Sorudo kurzů a klubů, jejichž znalosti sebeobrany a první pomoci se zase více prohloubí a propojí.  Bojová první pomoc je kurz připravený pro pokročilé, jste-li lektorem reálné sebeobrany, nebo bojovník, tak je to kurz přímo pro Vás.

Z kurzu si odnesete jak sám sobě efektivně a rychle ošetřit závažné zranění jako jsou průstřely, pořezání a následné masivní krvácení, nebo bezvědomí kamaráda. Budete přesně vědět, které zranění musíte řešit jako první a naopak co není akutní a nemusíte tomu věnovat pozornost.

Slibujeme, že Vás naučíme řešit nejakutnější stavy, které mohou nastat a díky modelovým scénam si je za pouhých několik hodin vtisknete do paměti.

 V čem je tento seminář vyjímečný ? 

 • Řešíme statisticky nejčastější zranění na ulici.
 • SORUDO je unikátní kombinace systému sebeobrany a první pomoci
 • Učit Vás budou bojoví lektoři

Pro koho je seminář dělaný?

 • Absolventy sorudo kurzů / členy sorudo klubů
 • Lektory reálné sebeobrany
 • Začínající i pokročilé bojovníky

Co si odnesete?

 • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
 • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat 
 • Natrénujete jak řešit kritické situace chytře a jednoduše 
 • Můžete dále růst v rámci systému SORUDO
 • Naučíte se ošetřit závažná zranění sám na sobě i druhým (průstřely / pořezání / masivní krvácení či bezvědomí)
 • Kontext zranění při sebeobraně - co je nejčastější / na co se umírá / co naopak vydržíte → Z toho vyplývá na co si dát pozor

Termíny

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Délka kurzu: 7 h Cena: 2.200 Kč                                            100% Garance spokojenosti

Reference

Kurz předčil mé očekávání, od začátku do konce profesionální a přátelský přístup instruktorky, forma výuky opravdu vedena tak, že si člověk plno věcí osvojí a hlavně schopen je i použít.
Martin Ž. - 23let, student
Podle mě velmi unikátní kurz. Jednoduché a funkční techniky a spousta praxe. Líbilo se mi to. Děkuji 🙂
Tomáš K. - 34let, obchodní zástupce
Kurz se mi moc líbil, zvláště pro možnost si vše prakticky vyzkoušet. Praktická část kurzu mi dala jistotu a možnost si lépe vše vštípit do paměti.Opravdu vřele doporučuji.
Ingrid S. - dětská fyzioterapeutka
Kurz vřele doporučuji! Vůbec mi nepřekáželo,že nejsem nijak fyzicky zdatná. Situace, které se mi předtím zdály neřešitelné a nebezpečné, už nyní budu umět řešit, vyhnout se jim a v případě nutnosti se ubráním. Skvělá nálada po celou dobu kurzu byla díky úžasným lidem, kteří kurz vedli. Nešlo jen o nějakou teorii, ale vše jsem si mohla naplno vyzkoušet na skvělých figurantech – díky za to. Už se těším na pokračovací kurz a zvážím i další vaše kurzy. Peníze to jsou investované opravdu dobře. Ještě jednou díky.
Šárka Stráníková, bankovní poradce