Minikurz sebeobrany pro ženy

Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že bránit se můžete chytře, a nepotřebujete mnoho fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to.

Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte že to může být snazší než jste myslela. Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

Kromě toho, že naši lektoři kladou důraz na prevenci, naučí Vás řešit rizikové okamžiky hlavou, nikoliv silou. Získáte pocit klidu a bezpečí pramenící z vědomí, že díky zvládnutým základům sebeobrany dokážete nebezpečnou situaci správně vyhodnotit a zvládnout.

Na kurzu se naučíte mnoho, ale nejspíš Vám na konci přijde škoda zůstat jen u ochutnávky a rozhodnete se v tréninku pokračovat.

Co Vám kurz přinese

  • Rychle pochopíte o čem je chytrá sebeobrana.
  • Budete schopná vyřešit nejzákladnější situace sebeobrany.
  • Dostanete návod jak pomoci rodině / přítelkyni v nesnázích.
  • Zvýšíte si sebevědomí.
  • Chuť naučit se víc

Co Vás mile překvapí

  • Hezká atmosféra a empatie lektorů.
  • Že nepotřebujete kondici ani zkušenosti.
  • Že to co jste považovali za funkční - nefunguje.
  • Že se situace dají řešit i chytře a ne jen silou.
  • Že to funguje i malým a drobným dívkám.

Termíny

Minikurz sebeobrany pro ženy - BRNO

27.7. 2024 17:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz

Minikurz sebeobrany pro ženy - BRNO

21.9. 2024 10:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz

Délka kurzu: 2 h Cena: 600 Kč
100% Garance spokojenosti

Reference

Za pouhé 2 hodiny jsem se díky Vám naučila, co dělat, když mě bude někdo obtěžovat, a zjistila, že k tomu nepotřebuji být silná a ovládat bojové umění. Také mi to zvedlo sebevědomí.
Michaela Š. – 25let, účetní
Dámy, není to o věku, síle nebo obratnosti, chce to prostě vědět jak na to a dokážete se vypořádat i se 100kg chlapem. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit. Mimo jiné vám velmi stoupne sebevědomí a to je k nezaplacení.
Petra Š. – 27let, manažerka
Kurz vřele doporučuji! Vůbec mi nepřekáželo, že nejsem nijak fyzicky zdatná. Situace, které se mi předtím zdály neřešitelné a nebezpečné, už nyní budu umět řešit, vyhnout se jim a v případě nutnosti se ubráním. Skvělá nálada po celou dobu kurzu byla díky úžasným lidem, kteří kurz vedli.
Michaela Š. – 25let, účetní
Základní kurz sebeobrany pro ženy pro mne byl velkým přínosem, plným spousty užitečných věcí a rad a obrovskou zkušeností. Cítím se teď o něco jistěji, když jdu někde sama, vím totiž, jak bych se měla zachovat, kdyby došlo k nějaké krizové situaci.
Věra L. – 40let, obchodní zástupce
Přála bych si, aby tento kurz navštívilo co nejvíce žen, protože se zde naučí, že vždy je nějaká možnost řešení a nemusí to být jen fyzická obrana, ale i uvědomění si nebezpečí a možností, jak se mu vyhnout.
Jana M. – 32let, lékárnice