SORUDO Online KLUB

Trénujte systém REÁLNÉ sebeobrany z České republiky, který už 21 let zachraňuje životy a probouzí v lidech hrdinství u nás i v zahraničí. Začít trénovat SORUDO můžete ještě tento týden v některém z našich klubů. 

Připravte se na kritické situace, naučte se jak přežít napadení na ulici, teroristický útok, nebo ochránit své blízké. 

Rychle naučitelné techniky, trénink v reálné rychlosti a v reálném prostředí. Komplexní zvládnutí kritických situací od taktiky a prevence, přes efektivní boj až po první pomoc a právní dohru. 

Jeden z mála systémů, který se stále zlepšuje a vyvíjí. Vycházíme z nových světových trendů, výzkumů, statistik a vlastního testování. Naučte se bránit sebe a své nejbližší. 

Systém SORUDO:

Jak začít trénovat: 

Neváhejte a ozvěte se nám, stačí se domluvit na termínu a přijít. První lekci si přijďte vyzkoušet zdarma a uvidíte, jak vás trénink SORUDO baví. 

Pro koho jsou tréninky určené:

Online klub je otevřený výhradně pro absolventy klubů, absolventy online kurzů, nebo seminářů SORUDO.  Trénink online probíhá v malých skupinkách, přizpůsobíme tréninkové tempo vašim možnostem. 

Jak to vypadá na tréninku:

Pravidelně se zapotíte, nadrilujete techniky které znáte, využijeme toho že jste u obrazovaky a rozebereme reálné situace a scénáře. Trénink zvládnete sami,  ještě lépe s figurantem. 

Při cvičení ONLINE můžete potkat více lektorů:

Můžete u nás platit skrze vaše firemní benefity, nebo FKSP! Slevy máme pro studenty a členy IZS!

Kde trénujeme: 

  • U vás doma (stačí pouze připojení k internetu)

Kdy trénujeme:

  • Úterý 18:00 / 19:00
  • Čtvrtek 18:00 / 19:00
  • Další termíny a časy připravujeme a budeme spouštět podle zájmu. 

Kolik to stojí:

  • První trénink zdarma 
  • Poté 500,-Kč/měs
Garance spokojenosti!

VYZKOUŠEJTE LEKCI ZDARMA

Reference

SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu, používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení konfliktních situací. Přestanete se bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší a při tom vůbec nemusí dojít ke střetu nebo boji.
Ivo Č. – 29let, strojař
Bohužel i v naší republice přibývá nenadálých situací vyúsťujících v agresi a to i v městech na ulicích za denního světla. Sorudo je výborná příležitost, jak se na takové situace připravit. Zjistíte, že tyto situace nejsou bezvýchodné a že je možné je zvládnout i nekonfliktně
Jakub G. – 35let, IT technik
Sorudo mi pomohlo nacvičit si reakce pro situace, kdy už není čas se dlouze rozhodovat.
Filip A. – 26let, programátor
SORUDO klub je nejrychleji naučitelná sebeobrana s kterou jsem se setkal. Do klubu chodím pravidelně už přes rok a neustále mě překvapuje co všechno už jsem se stihnul naučit a navíc velmi zábavnou formou.
Tomáš V. - 25 let, projektant