Kurz sebeobrany pro ženy

Kurz sebeobrany pro ženy Sama – přesto v bezpečí

Jak ochránit sebe nebo své děti, když není žádný ochránce na blízku?

Znáte ten pocit úzkosti, když se vracíte večer domů? Ten nepříjemný pocit, že jde možná někdo za Vámi? Můžete se ho zbavit. Na našem kurzu Vám ukážeme, jak na to. Ignorovat možná nebezpečí není rozumné ani chytré. Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí. Co s tím?

Naučíte se, jak reálně zhodnotit rizika a jak se zachovat v situaci, kdy se cítíte nejistá.Prevence a správné zhodnocení situace je pro Vaše bezpečí to nejdůležitější.

Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

Naši lektoři k Vám budou přistupovat citlivě, nikdo na Vás nebude křičet nebo po Vás chtít věci, které jsou proti Vaší přirozenosti. Každé možné riziko s Vámi proberete do detailů, každá Vaše otázka bude zodpovězena. A rozhodně to nebude suchá teorie, vše si osobně vyzkoušíte na figurantech a ještě se u toho budete skvěle bavit.

Projdeme si i použití obranných prostředků, které běžně nosíte u sebe. Naši lektoři se nechali zasahovat paralyzérem nebo na sebe nechali stříkat pepřové spreje – a to vše proto, abyste měli reálnou představu o tom, nakolik jsou různé obranné prostředky účinné.

A nemusíte se bát, že po pracovním týdnu Vás budeme dřít i o víkendu. Tento kurz je příjemný, odpočinkový, ale přinese vám velké množsví zajímavých informací. Zvedne Vám sebevědomí a může Vám zachránit život…

Termíny ke kurzům si stanovují klienti s poukazy sami. Jak to probíhá? Po nakoupení poukazu Vám přijde mail s dotazem, v jakém časovém období si přejete poukaz uplatit a následně si domluvíte nejvhodnější termín pro Vás.

Překvapí Vás

  • Nikdo tam na mě nekřičel
  • Byla jsem nadšená z toho, že mi techniky sebeobrany fungovaly i když jsem drobná
  • Bylo super, že jsem si mohla do instruktorů pořádně prašit
  • Překvapila mne milá atmosféra i empatie lektorů
  • Nepotřebovala jsem fyzickou kondici, abych kurz zvládla 
  • Vše jsem se naučila neuvěřitelně rychle 
  • Všechny postupy byli jednoduché, a myslím že si je mohu zapamatovat

Termíny

2 denní kurz pro ženy BRNO

27.7. 2024 10:0027.7.-28.7. BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz, Tel: 776465221, cena 3600 kč

Délka kurzu: 2x 7 h Cena: 3.600 Kč                                       100% Garance spokojenosti

Reference

Dámy, není to o věku, síle nebo obratnosti, chce to prostě vědět jak na to a dokážete se vypořádat i se 100kg chlapem. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit. Mimo jiné vám velmi stoupne sebevědomí a to je k nezaplacení.
Petra Š. – 27let, manažerka
Kurz vřele doporučuji! Vůbec mi nepřekáželo, že nejsem nijak fyzicky zdatná. Situace, které se mi předtím zdály neřešitelné a nebezpečné, už nyní budu umět řešit, vyhnout se jim a v případě nutnosti se ubráním. Skvělá nálada po celou dobu kurzu byla díky úžasným lidem, kteří kurz vedli.
Michaela Š. – 25let, účetní
Přála bych si, aby tento kurz navštívilo co nejvíce žen, protože se zde naučí, že vždy je nějaká možnost řešení a nemusí to být jen fyzická obrana, ale i uvědomění si nebezpečí a možností, jak se mu vyhnout.
Jana M. – 32let, lékárnice