Obrana proti noži

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dokážete se ubránit před nejnebezpečnější zbraní na ulici?

Nůž je jednoznačně, to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené. Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

To ale platilo, než jsme vytvořili tento seminář - Obrana proti noži od SORUDO, který už za 1 den násobně zvýší vaše šance na přežití napadení nožem.

Vzali jsme statistiky / videa / příběhy a další podklady z celého světa, dlouhou dobu jsme je analyzovali, vyhodnocovali vše od motivu napadení až po finální výsledek. Následně jsme testovali mnoho a mnoho technik, jejich vhodné použití a rychlou naučitelnost. Až to stovkách hodin práce vznikl tento seminář.

Zažijete na něm realitu napadení nožem, žádnou řízenou techniku, ale ryzí brutalitu takového útoku. Budete trénovat reakce na moment překvapení a ty nej-nevýhodnější pozice, vyzkoušíte si a zažijete modelové simulace. To vše pod vedení šéf-instruktora systému SORUDO Petra Moučky.

Na kurzu potkáte unikátní vybavení, jako je například tréninkový barvící nůž Sharkee.

Seminář je vhodný pro lidi, kteří mají bojové zkušenosti, z bojových umění / sportů / nebo klasické sebeobrany, kde proti noži běžně netrénují a rádi by rozšířili svoje schopnosti o téma jako je nůž, nebo pro zkušené bojovníky kteří proti noži trénují pravidelně, ale rádi by vyzkoušeli jiný přístup a pojetí, které jinde nepotkáte.

Rádi bychom napsali něco jako: “Na kurzu získáte jistotu, že zvládnete napadení nožem” Ale je to natolik nebezpečná, brutální a zákeřná situace, že si dovolíme napsat pouze: “Tento kurz skokově zvýší vaše šance na zvládnutí situace s nožem”

Celý kurz se odehrává v kontextu napadení jedním útočníkem s nožem, nepotkáte zde skupinu, ale nesmutněte, tento seminář má druhý díl.

Co Vám kurz přinese

  • Trénoval jsem s vybavením, které jinde nepotkám
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
  • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat 
  • Natrénujete jak řešit kritické situace chytře a jednoduše 
  • Můžete dále růst v rámci systému SORUDO

Termíny

Sebeobrana proti noži BRNO

18.3. 2023 09:00REGISTRACE: 776 465 221

Délka kurzu: 7 h Cena: 2.095 Kč                                            100% Garance spokojenosti

Reference

S kurzem jsem byl spokojený . Velkým zážitkem byl Shockknife, který naprosto zrealní celou situaci, kterou máte řešit . Důležité je si taky moci bouchnout do redmana „železem“ ,aby člověk věděl, jaké to je pak doopravdy.
Tomáš K - polygrafik
Jako učitel dokážu ocenit propracovanost, návaznost a metodiku celého kurzu. Pan instruktor Petr Moučka je zcela jistě dobrý bojovník, ale především také skvělý učitel, který dokáže své znalosti a zkušenosti předat svým studentům.
Jan J. - učitel, 32 let
SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu, používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení konfliktních situací. Přestanete se bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší.
Ivo Č. - 29 let, strojař
Podle mě velmi unikátní kurz. Jednoduché a funkční techniky a spousta praxe. Líbilo se mi to. Děkuji 🙂
Tomáš K. - 34let, obchodní zástupce