Obrana proti noži

Dokážete se ubránit před nejnebezpečnější zbraní na ulici?

Nůž je jednoznačně, to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené. Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení nožem dokážete ubránit.

To ale platilo, než jsme vytvořili tento seminář - Obrana proti noži od SORUDO, který už za 1 den násobně zvýší vaše šance na přežití napadení nožem.

Vzali jsme statistiky / videa / příběhy a další podklady z celého světa, dlouhou dobu jsme je analyzovali, vyhodnocovali vše od motivu napadení až po finální výsledek. Následně jsme testovali mnoho a mnoho technik, jejich vhodné použití a rychlou naučitelnost. Až to stovkách hodin práce vznikl tento seminář.

Zažijete na něm realitu napadení nožem, žádnou řízenou techniku, ale ryzí brutalitu takového útoku. Budete trénovat reakce na moment překvapení a ty nej-nevýhodnější pozice, vyzkoušíte si a zažijete modelové simulace. To vše pod vedení šéf-instruktora systému SORUDO Petra Moučky.

Na kurzu potkáte unikátní vybavení, jako je například tréninkový barvící nůž Sharkee.

Seminář je vhodný pro lidi, kteří mají bojové zkušenosti, z bojových umění / sportů / nebo klasické sebeobrany, kde proti noži běžně netrénují a rádi by rozšířili svoje schopnosti o téma jako je nůž, nebo pro zkušené bojovníky kteří proti noži trénují pravidelně, ale rádi by vyzkoušeli jiný přístup a pojetí, které jinde nepotkáte.

Rádi bychom napsali něco jako: “Na kurzu získáte jistotu, že zvládnete napadení nožem” Ale je to natolik nebezpečná, brutální a zákeřná situace, že si dovolíme napsat pouze: “Tento kurz skokově zvýší vaše šance na zvládnutí situace s nožem”

Celý kurz se odehrává v kontextu napadení jedním útočníkem s nožem, nepotkáte zde skupinu, ale nesmutněte, tento seminář má druhý díl.

Co Vám kurz přinese

  • Trénoval jsem s vybavením, které jinde nepotkám
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
  • Zvýší se vaše sebevědomí a chuť pomáhat 
  • Natrénujete jak řešit kritické situace chytře a jednoduše 
  • Můžete dále růst v rámci systému SORUDO

Termíny

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Délka kurzu: 7 h Cena: 2.095 Kč                                            100% Garance spokojenosti

Reference

S kurzem jsem byl spokojený . Velkým zážitkem byl Shockknife, který naprosto zrealní celou situaci, kterou máte řešit . Důležité je si taky moci bouchnout do redmana „železem“ ,aby člověk věděl, jaké to je pak doopravdy.
Tomáš K - polygrafik
Jako učitel dokážu ocenit propracovanost, návaznost a metodiku celého kurzu. Pan instruktor Petr Moučka je zcela jistě dobrý bojovník, ale především také skvělý učitel, který dokáže své znalosti a zkušenosti předat svým studentům.
Jan J. - učitel, 32 let
SORUDO je systém sebeobrany, který má logicky vytvořenou strukturu, používá jen promyšlené, rychlé a efektivní prvky obrany, klade důraz na používání hlavy při řešení konfliktních situací. Přestanete se bát ochránit sebe, své blízké nebo slabší.
Ivo Č. - 29 let, strojař
Podle mě velmi unikátní kurz. Jednoduché a funkční techniky a spousta praxe. Líbilo se mi to. Děkuji 🙂
Tomáš K. - 34let, obchodní zástupce