Šetři ruku, použij teleskop.

„O kus blíže realitě.“ - Sebeobrana s teleskopickým obuškem. 

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu.

Systém SORUDO vytvořil a sjednotil celou řadu těchto technik do jednoduchých a lehko zapamatovatelných principů. Nebudete se muset učit různé páky a fixace – stačí jeden typ úderu přenositelný na různé situace, který si bezpečně zadrilujete a zasadíte použití do kontextu celé situace. 

Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici.

Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití, podle závažnosti situace. 

Pokud nemáte s obuškem žádnou zkušenost, naučíte se, co je potřeba. A i když už jste třeba nějaký výcvik absolvovali v rámci služební přípravy, zaručujeme Vám nový pohled a nové možnosti použití této všestranné zbraně.

Jako jedni z mála v Evropě Vám zaručíme  jedinečný trénink s výcvikovým teleskopickým obuškem BlueBaton a potkáte celou řadu dalších unikátních tréninkových pomůcek. 

Doporučíme vám také vhodný typ teleskopického obušku, a vhodné nošení. Celý kurz je postavený tak, abyste jej zvládli i s nižší úrovní fyzické kondice. 

Pokud už SORUDO cvičíte, bude kurz s teleskopem navazovat, na to co už znáte. Ale zároveň je kurz stavěný pro klienty, kteří s námi nemají zatím žádnou zkušenost. 

Cílem kurzu je naučit vás na základní úrovni teleksopický obušek ovládat, a zvládnout s ním jednoho soupeře. V navazujících kurzech se věnujeme napadení skupinou za použití teleskopického obušku. 

Co Vám kurz přinese

  • Trénoval jsem s vybavením, které jinde nepotkám
  • Bylo rychlejší naučit se bránit se zbraní než bez ní
  • Za jeden den jsem se naučil více, než v jiných systémech za měsíce 
  • Zjistil sem, že teleskopický obušek je ještě lepší zbraň než jsem myslel
  • Překvapilo mě, kolik chyb sem s teleskopickým obuškem dělal, a jak byl tento kurz důležitý. 

Termíny

Sebeobrana s teleskopem lvl 1 - BRNO

9.3. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz

Sebeobrana s teleskopem - Praha

16.11. 2024 10:00Praha

Reference

S kurzem jsem byl spokojený . Velkým zážitkem byl Shockknife, který naprosto zrealní celou situaci, kterou máte řešit . Důležité je si taky moci bouchnout do redmana "železem" ,aby člověk věděl,  jaké to je pak doopravdy. Dale se mi líbila improvizace - použiti jiných předmětů místo obušku - neřekl bych, že to tak bolí stočeným časopisem.
Tomáš Král, polygrafik
Jako učitel dokážu ocenit propracovanost, návaznost a metodiku celého kurzu. Pan instruktor Petr Moučka je zcela jistě dobrý bojovník, ale především také skvělý učitel, který dokáže své znalosti a zkušenosti předat svým studentům. Přestože je kurz poměrně fyzicky náročný, střídaly se zde pasáže s pohybovou aktivitou a teorií, takže byl čas si i trochu odpočinout. Všechny části kurzu (jednání s agresorem, vyprošťování z úchopů, nácvik úderů, reálná obrana s teleskopem, základy práva i první pomoc) byly předkládány zábavnou formou s důrazem na reálnost situací, takže rozhodně nebyl čas se nudit. Důkazem toho je moje přihláška na další kurz SORUDO. Díky moc za skvělý kurz.
Jan Josif, učitel, 32 let

Délka kurzu: 7 h Cena: 2.000 Kč                                       100% Garance spokojenosti