Kurzy pro veřejnost

Staňte se bojovníkem a moderním rytířem. Nejlépe toho dosáhnete při pravidelném cvičení v našich klubech sebeobrany, kam budete chodit dlouhodobě a průběžně se zlepšovat. Pokud se chcete rychle naučit základy přežití, sebeobrany, nebo první pomoci, doporučujeme semináře, ze kterých po prvním dni odcházíte s jasným návodem a postupem. 

Pravidelné cvičení (Kluby)

Věříme, že se každý může stát moderním rytířem, umět zasáhnout v krizové situaci a dokázat ochránit sebe i své blízké. Víme, že k tomu, abyste si mohli být jistí, že zvládnete i ty nejnebezpečnější situace, kdy jde o život Vám nebo vaší rodině, je zapotřebí pravidelný trénink a postupný rozvoj vašich schopností. A to právě v našich SORUDO klubech!

od 849 Kč | měsíčně

Probuď v sobě chlapa!
Malý kurz sebeobrany – s velkým dopadem na Tvůj život!
Jako muž jste zrozen pro roli bojovníka, ať chcete nebo ne. Věřte, že pocit bezmoci a selhání, jež pocítíte v situaci, kdy někdo ohrozí Vás nebo Vaše blízké, aniž Vy byste tomu dokázal zabránit, je mučivý. Přitom je snadné to změnit! Přijďte vyzkoušet systém SORUDO. 

600 Kč | 2h

Věříme, že i ženy se dokáží ubránit, probudit v sobě bojovnici, která ochrání sebe, své děti, kamarádky a jednoduše kohokoliv slabšího, kdo si nedokáže pomoct sám. Pravděpodobně jste již zažila ten nepříjemný pocit, kdy byste venku raději nebyla sama a hledáte způsob, jak se nejrychleji dostat domů nebo alespoň do bezpečnějšího prostředí. S námi se naučíte čelit obavám!

od 849 Kč | měsíčně

Nejsi slabá holka
Násilí ve Vás vzbuzuje odpor a nemáte chuť se prát. Přesto chcete být připravena na situace, kdy by někdo ohrožoval Vás, Vaše děti nebo blízké. Ukážeme Vám, že útočníka vyšachujete ze hry s pomocí hlavy, nikoliv fyzické síly. Zjistíte, že i slabší se může ubránit, když ví, jak na to. Na minikurzu sebeobrany pro ženy, zjistíte že to může být snazší než jste myslela. 

600 Kč | 2h

Sebeobrana 

Sama – Přesto v bezpečí
Jak ochránit sebe nebo své děti, když není žádný ochránce nablízku? Ignorovat možná nebezpečí není rozumné ani chytré. Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí a každá pátá byla znásilněná.  Co s tím? Na tomto kurzu se naučíte, jak reálně zhodnotit rizika a jak se zachovat v situaci, kdy se cítíte nejistá. Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

3600,- | 2 x 7h

Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Chcete si být jistí, že ji zvládnete použít správně, neublížíte ne-zúčastněným a nebude vás to stát vězení? Pokud ji chcete umět včas vyndat, mít jistotu, že si ji nenecháte nikým vzít, dokážete s ní vyřešit i několik útočníků a nezaskočí vás závada – pak určitě musíte absolvovat náš výcvik!

2095,- | 1 x 7h

Probuď v sobě bojovníka
Co uděláte s opilcem kopajícím do Vašeho auta? Jak se zachováte, když Vás útočník ohrožuje nožem? Nebo jste se dostal do konfliktu s více útočníky najednou. Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? Jak se konfliktu vyhnout? A jak se ubránit, pokud se boji vyhnout nejde?  Třídenní trénink sebeobrany – účinná dávka odvahy, sebevědomí a schopností se systémem SORUDO. 

5500,- | 3 x 7h

Tento kurz slouží k přerodu bojovníka v profesionála. V tomto kurzu Vás nebudeme učit techniku, předpokládáme totiž, že pokud se chcete živit jako instruktor sebeobrany, již máte techniku na dostatečně vysoké úrovni. Zároveň Vás nechceme přesvědčovat o tom, jaké techniky fungují a jaké ne – to už sami víte. My Vám chceme nabídnout něco zcela jiného – možnost opravdu se živit tím co Vás baví.

35000,- |141 h

Šetři ruku, použij teleskop

Sebeobrana s teleskopickým obuškem
Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici. Bezesporu patří k nejlepším zbraním na sebeobranu. Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Ale jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Naučíme Vás to rychle a efektivně. 

2000,- |1 x 7h 

Fyzické napadení člověka na vozíku je bohužel celkem běžná věc, protože takový člověk vypadá jako snadný a bezbranný cíl. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme Vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

1,-Kč | 1 x 7h

První pomoc

Přežijí autonehodu – díky Tobě!
Naučte se jednat v situacích, kdy rozhodují vteřiny. Je jedno, zda dobře řídíte nebo jak znáte dopravní značky. Při autonehodě je důležité jediné: umíte zraněnému člověku pomoci? Zvládnete před tím zabezpečit místo nehody? Protože za pár minut už může být pozdě – a navždy. Přijďte se naučit zachraňovat životy u autonehody! 

2200 Kč | 7h (1 den)

Pro všechny, kdo nechtějí jen bezmocně přihlížet.
Je přirozené, že dospělí chrání děti před nebezpečím, ale neštěstí si bohužel nevybírá. Víte, co dělat, když se vážně zraní dítě? Rozhodovat mohou vteřiny a my Vás na to připravíme. Přijďte se naučit, jak zachránit život těm, kteří ho mají ještě celý před sebou. A co víc, zjistěte kde na děti číhají největší nebezpečí a naučte se jim předcházet. 

999 Kč | 5h (1 den)