Kurzy pro veřejnost

Staňte se bojovníkem a moderním rytířem. Nejlépe toho dosáhnete při pravidelném cvičení v našich klubech sebeobrany, kam budete chodit dlouhodobě a průběžně se zlepšovat. Pokud se chcete rychle naučit základy přežití, sebeobrany, nebo první pomoci, doporučujeme semináře, ze kterých po prvním dni odcházíte s jasným návodem a postupem. 

SEMINÁŘE

NAUČTE SE BRÁNIT SE RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Šetři ruku, použij teleskop

Sebeobrana s teleskopickým obuškem
Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici. Bezesporu patří k nejlepším zbraním na sebeobranu. Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Ale jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Naučíme Vás to rychle a efektivně. 

2000,- |1 x 7h 

Bojová první pomoc

Dokážete se ubránit před nejnebezpečnější zbraní na ulici?
Pokud už nějakou dobu trénujete sebeobranu a trénujete ji reálně, tak víte že v mnoha situacích se nevyhnete zranění. Jste dobří pokud jste se dokázali ubránit, ale co dělat teď.
Pojďte se s námi naučit jak řešit akutní zranění, která mohou nastat v rámci sebeobraných situací.

2200 Kč | 7h (1 den)

Sama – Přesto v bezpečí
Jak ochránit sebe nebo své děti, když není žádný ochránce nablízku? Ignorovat možná nebezpečí není rozumné ani chytré. Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí a každá pátá byla znásilněná.  Co s tím? Na tomto kurzu se naučíte, jak reálně zhodnotit rizika a jak se zachovat v situaci, kdy se cítíte nejistá. Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

 

3600,- | 2 x 7h

Fyzické napadení člověka na vozíku je bohužel celkem běžná věc, protože takový člověk vypadá jako snadný a bezbranný cíl. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme Vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

1,-Kč | 1 x 7h

Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Chcete si být jistí, že ji zvládnete použít správně, neublížíte ne-zúčastněným a nebude vás to stát vězení? Pokud ji chcete umět včas vyndat, mít jistotu, že si ji nenecháte nikým vzít, dokážete s ní vyřešit i několik útočníků a nezaskočí vás závada – pak určitě musíte absolvovat náš výcvik!

2095,- | 1 x 7h

Improvizace v sebeobraně

Proč se bránit holýma rukama?
Někdy to nejde jinak, situace je natolik rychlá, že nestihnete nic vzít do ruky. Ale jakmile si uděláte trochu prostoru je škoda bránit se beze zbraně, zvlášť když je kolem tolik věcí, které vám mohou pomoci.
Naučíme vás používat desítky předmětů, které jsou denně kolem vás k sebeobraně.

2200 Kč | 7h (1 den)

Probuď v sobě bojovníka
Co uděláte s opilcem kopajícím do Vašeho auta? Jak se zachováte, když Vás útočník ohrožuje nožem? Nebo jste se dostal do konfliktu s více útočníky najednou. Umíte ochránit svou rodinu? Kde vzít odvahu k boji? Jak se konfliktu vyhnout? A jak se ubránit, pokud se boji vyhnout nejde?  Třídenní trénink sebeobrany – účinná dávka odvahy, sebevědomí a schopností se systémem SORUDO. 

5500,- | 3 x 7h

Nůž je jednoznačně, to nejnebezpečnější čemu se můžete bránit - dlouho není vidět, působí vážná zranění a jeho nošení je velmi rozšířené. Zároveň je obrana proti noži jedna z nejkomplikovanějších věcí, které se můžete učit. Obvykle je potřeba mnoho let tréninku, než byste mohli uvažovat o tom, že se napadení.  Tento kurz skokově zvýší vaše šance na zvládnutí situace s nožem.

2095 Kč | 7h (1 den)

Přežijí autonehodu – díky Tobě!
Naučte se jednat v situacích, kdy rozhodují vteřiny. Je jedno, zda dobře řídíte nebo jak znáte dopravní značky. Při autonehodě je důležité jediné: umíte zraněnému člověku pomoci? Zvládnete před tím zabezpečit místo nehody? Protože za pár minut už může být pozdě – a navždy. Přijďte se naučit zachraňovat životy u autonehody! 

2200 Kč | 7h (1 den)

Tento kurz slouží k přerodu bojovníka v profesionála. V tomto kurzu Vás nebudeme učit techniku, předpokládáme totiž, že pokud se chcete živit jako instruktor sebeobrany, již máte techniku na dostatečně vysoké úrovni. Zároveň Vás nechceme přesvědčovat o tom, jaké techniky fungují a jaké ne – to už sami víte. My Vám chceme nabídnout něco zcela jiného – možnost opravdu se živit tím co Vás baví.

35000,- |141 h

Probuď v sobě chlapa: Malý kurz sebeobrany – s velkým dopadem na Tvůj život !

Představte si situaci, kdy…

… neznámý útočník přepadne Vaši přítelkyni

… někdo ohrožuje Vaše rodiče

… podivný kolemjdoucí obtěžuje Vaše děti

… Vy sám se připletete do rvačky, třeba v baru nebo na ulici

Co uděláte?

Nohy na ramena nepatří
Možná se bezhlavě vrhnete do potyčky, ale protože jste se naposledy pral někdy v pubertě, dostanete pořádnou nakládačku a skončíte v nemocnici. Anebo snad propadnete panice a raději vezmete nohy na ramena? První reakce znamená fyzické šrámy, druhá psychické (ve smyslu selhal jsem).

Pokud se bojíte, že z jakéhokoliv důvodu nedokážete ubránit blízké ani sebe, nestyďte se za to. Pravděpodobně jste mnoho let studoval, abyste se stal profesionálem ve svém oboru. Ale kolik času stráveného ve škole Vaši učitelé věnovali umění zvládání krizových situací a okamžiků bezprostředního ohrožení?

Pravděpodobně žádný ale nikdy není se na kritické situace připravit. 

Teď je ten správný okamžik probudit v sobě schopnosti bojovníka!
Minikurz sebeobrany pro muže Vám v tom pomůže.

Investujte dvě hodiny svého času, a jak sám uvidíte diky cvičení sebeobrany si: 

 • zvýšíte si sebevědomí a pocítíte hrdost, že dokážete ochránit své blízké
 • získáte impulz zapracovat na své fyzické kondici v rámci dalšího tréninku
 • poznáte osvědčené postupy, jak se krizové situaci včas vyhnout
 • zjistíte, že boj je nezbytný prostředek k sebeobraně a vyřešení konfliktu a že je vaší povinností umět si poradit ve chvílích kdy na vás někdo spoléhá. 

Rozhodně se neobávejte drsných metod výcvikového tábora zvláštních jednotek. Naši lektoři vyznávají pozvolný růstový přístup, jsou trpěliví a budou vás podporovat ve snaze se zlepšit. 

Pomohou Vám probudit v sobě odvahu a za dvě hodiny se toho naučíte víc, než byste čekal. A nejspíš dostanete chuť pokračovat dál. Pochopíte, že až Vám schopnosti bránit se pomůžou i v dalších aspektech Vašeho života. 

Co Vám kurz přinese

 • Rychle pochopíte o čem je chytrá sebeobrana.
 • Budete schopný vyřešit nejzákladnější situace sebeobrany.
 • Dostanete návod jak pomoci rodině / přítelkyni v nesnázích.
 • Zvýšíte si sebevědomí.
 • Chuť naučit se víc a probudit v sobě hrdinu.

Co Vás mile překvapí

 • Respekt ze strany lektorů.
 • Že nepotřebujete kondici ani zkušenosti
 • Že to co jste považovali za funkční - nefunguje.
 • Že se situace dají řešit i hlavou a ne jen silou.
 • Že s Vámi nikdo nebude mlátit o zem.

Termíny

První pomoc u autonehody

30.6. 2024 10:00Plzeň, REGISTRACE na kurz na: petr.krizek@sorudo.cz / 608 879 766 Cena: 2.200,-

První pomoc u autonehody BRNO

28.9. 2024 09:00BRNO, REGISTRACE: galbori@seznam.cz 776465221, CENA: 2200kč, GALOUSEK